Wyszukiwanie treści w modelu hybrydowym

Ogromne ilości multimediów i przepastne archiwa, których przeszukanie zajmowało zbyt dużo czasu, teraz zostały usprawnione dzięki wdrożeniu modelu hybrydowego z Microsoft Azure.
Wyszukiwanie treści w modelu hybrydowym
Kraj
Polska
Branża
Media
Ilość pracowników
1250
Współpraca
2017
O Kliencie

Polskie Radio to krajowa stacja radiowa. Celem firmy jest tworzenie i rozpowszechnianie ogólnokrajowych i regionalnych programów radiowych, w tym dostarczanie rozrywki, jak również udostępnianie dóbr kultury i sztuki. Firma kolekcjonuje, zapisuje i archiwizuje to, co dzieje się na wszystkich antenach Polskiego Radia udostępniając tysiące godzin dźwięków. Na portalu PolskieRadio.pl słuchacze mogą znaleźć najświeższe informacje z kraju i ze świata, nowinki kulturalne, muzyczne i naukowe.

Wyzwanie

Dotychczas firma korzystała z wielu rozwiązań pudełkowych opartych na przestarzałej technologii. Brak zaawansowanego, zsynchronizowanego systemu wyszukiwania treści multimedialnych znacznie obniżał możliwości wzrostu i efektywnego działania całej usługi.

Zastosowane rozwiązania

Wspólnie z klientem zaprojektowaliśmy rozwiązanie w modelu hybrydowym, który przy użyciu danych z lokalnych baz dostarcza indeks w usłudze Azure Search i umożliwia bezpieczne wykonywanie zapytań przez inne lokalne systemy operacyjne.

Grafika przedstawiająca chmuręGrafika przedstawiająca chmurę

Zapisz się do naszego newslettera i
bądź z chmurami na bieżąco!

Zostaw nam swój e–mail a co miesiąc dostaniesz spis najważniejszych nowości
z chmur Azure, AWS i GCP, z krótkimi opisami i linkami.