O Nas

Naszą misją jest ułatwienie firmom w Polsce używanie usług w chmurze, aby szybciej zmieniały świat w lepsze miejsce!

Nasz zespół


Julia Rozenberg

Junior Account Manager

Dba o dobre relacje z naszymi partnerami i klientami. Pomaga dobierać najlepsze usługi i kompetencje zespołu Chmurowisko, aby pomóc naszym klientom w ich misji.

Piotr Kalinowski

Cloud Architect

Odpowiada za projekty związane z architekturą, tworzeniem oprogramowania i projektami Big Data w chmurze Amazon Web Services i Microsoft Azure.

Andrzej Kokociński

Azure Architect

Odpowiada za projekty wykorzystujące technolgoie Microsoft Azure oraz inne rozwiązania Microsoft w chmurze. Certyfikowany trener i specjalista od migracji.

Grzegorz Lasek

Cloud Software Developer

Projektuje i wdraża aplikacje w chmurze publicznej. Wielki fan Extreme Ownership. Specjalizuje się w technologiach JavaScript, .NET i Java.

Michał Furmankiewicz

Head of Azure Architecture

Odpowiada za produkty konsutingowe i za projekty wykorzystujące Microsoft Azure. Mistrz projektów migracyjnych. Uwielbia branżę finansową.

Przemek Malak

AWS Architect

Odpowiada za realizację projektów dookoła wdrożeń i migracji rozwiązań do chmury Amazon Web Services. Specjalista budowania aplikacji z wykorzystaniem technologii .NET i aplikacji iOS.

Krystian Kucharski

Azure Architect

Odpowiada za realizację projektów dookoła wdrożeń i migracji rozwiązań do chmury Microsoft Azure. Specjalizuje się w rozwiązaniach PaaS, konteneryzacji i procesach CI/CD.

Łukasz Dorosz

Head of AWS Architecture

Odpowiada za wszystkie projekty dotyczące migracji, szkoleń oraz wdrożeń na platformie Amazon Web Services. Praktyk i ewangelista rozwiązań cloud computing. Fan technologii serverless.

Marcin Knieć

Chief Executive Officer

Człowiek biznesu. Dba o dobre relacje z naszymi partnerami i klientami. Dba, by nasi klienci byli zadowoleni z usług dostarczanych przez resztę zespołu. Rozwija też projekty specjalne, jak np. Igrzyska Chmury.

Anna Palka-Nowak

Head of Online Trainings

Najbardziej zorganizowana osoba w zespole. Ania dba o jakość i rozwój szkoleń online Szkoła Chmury. Wielka fanka rozwiązań SaaS.

Damian Mazurek

Chief Technology Officer + Head of Architecture

Praktyk rozwiązań IoT. Architekt rozwiązań .NET i Node.JS. Specjalizuje się w budowaniu aplikacji w Azure wykorzystujących najnowsze technologie z Microsoft: Azure IoT Hub, Azure Cognitive Services, Azure Data Lake, Azure CosmosDB.

Mirosław Burnejko

Chief Product Officer

Kieruje Chmuromaniakami w Chmurowisku. Specjalizuje się w usługach AWS, Azure, GCP oraz w procesach migracyjnych. Uważa, że każda firma powinna przejść przez proces Cloud Adoption Program.

Wartości


Ekstremalna Odpowiedzialność

Każdy w naszym zespole bierze pełną odpowiedzialność za wykonaną pracę. Nikt nie narzeka. Nikt nie zwala winy na innych.

Ciągły Rozwój

Ciągle się szkolimy i z uśmiechem patrzymy na każdy problem. Każda trudna sytuacja, jest szansą na rozwój. Nie boimy się problemów. Rozwiązujemy je i uczymy się.

Innowacja

Każdy w naszym zespole jest wynalazcą. Każdy. Dzięki temu nie musimy przejmować się konkurencją, a wyłącznie skupić się na nowych problemach naszych klientów.

Efekt WOW

Robimy wszystko, aby każda nasza praca z klientem wywoływała efekt WOW. Oto przykład

Otwartość

Jesteśmy otwartą firmą. Dzielimy się wiedzą z naszymi klientami i nie ukrywamy żadnych faktów. Wewnątrz firmy dzielimy się wiedzą o nas samych.

Projekty