Strona Główna / O nas

Zespół Chmurowisko

Chmurowisko powstało jako odpowiedź na wyzwania dotykające przedsiębiorstwa przy wdrażaniu nowych technologii, głównie chmurowych i AI.

Dołącz do zespołu

Nasz zespół

Łączy nas nie tylko doświadczenie i profesjonalizm, ale też chęć dzielenia się wiedzą. Wiele z nas udziela się w społecznościach technicznych, występuje na konferencjach, pisze prywatnie blogi. Zachęcamy do kontaktu z nami na jednym z wielu z wydarzeń lub w mediach społecznościowych np. na LinkedIn czy Facebook.

Nasze wartości

Ekstremalna Odpowiedzialność

Każdy w naszym zespole bierze pełną odpowiedzialność za wykonaną pracę. Nikt nie narzeka. Nikt nie zwala winy na innych.

Ciągły rozwój

Ciągle się szkolimy i z uśmiechem patrzymy na każdy problem. Każda trudna sytuacja, jest szansą na rozwój. Nie boimy się problemów. Rozwiązujemy je i uczymy się.

Innowacja

Każdy w naszym zespole jest wynalazcą. Każdy. Dzięki temu nie musimy przejmować się konkurencją, a wyłącznie skupić się na nowych problemach naszych klientów.

Otwartość

Jesteśmy otwartą firmą. Dzielimy się wiedzą z naszymi klientami i nie ukrywamy żadnych faktów. Wewnątrz firmy dzielimy się wiedzą o nas samych.

Efekt WOW

Robimy wszystko, aby każda nasza praca z klientem wywoływała efekt WOW. Oto przykład!

Dołącz do listy mailingowej!

Dołącz do naszego newslettera

Staramy się wysyłać tylko wartościowe informacje, np. co miesiąc dostaniesz spis najważniejszych nowości z chmur Azure, AWS i GCP, z krótkimi opisami i linkami.