clouds

Amazon Web Services

Oferujemy szeroki zakres usług z oferty Amazon Web Services. Posiadamy tytuł Consulting Partner na poziomie Select.

Dowiedz się więcej
Ikona Strzałka
Amazon Web Services
Amazon Web Services
Przegląd środowisk w chmurze AWS
Architektura środowisk

Pomagamy zidentyfikować obszary wymagające usprawnień, by następnie wspierać Klientów w wprowadzaniu zmian. Wszystko po to, by środowisko w chmurze AWS było wydajne, niezawodne, bezpieczne, ekonomiczne i łatwe w utrzymaniu.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to kluczowy aspekt chmury. Identyfikujemy niezbędne zmiany i pomagamy wprowadzić je w życie. 

Optymalizacja kosztów chmury

Analizujemy konfigurację usług pod kątem możliwych optymalizacji kosztowych. Identyfikujemy i usuwamy nieużywane zasoby. Budujemy świadomość kosztów chmury w Twoim zespole.

Automatyzacja środowisk

Identyfikujemy obszary, w których można wprowadzić automatyzacje i tworzymy je tam gdzie to możliweDzięki temu utrzymanie środowisk w chmurze staje się łatwiejsze.

Amazon Web Services
Automatyzacje
DevOps

Automatyzujemy procesy budowania, testowania i wdrażania aplikacji na środowiska w chmurze.

Bezpieczeństwo

Automatyzacja jest przyjacielem bezpieczeństwa. Tworzymy automaty przywracające konfiguracje usług w chmurze do stanu zgodnego z przyjętymi standardami bezpieczeństwa. 

ML Ops

Automatyzujemy procesy trenowania modeli uczenia maszynowego za pomocą dedykowanych usług AWS. 

Amazon Web Services
Landing Zone
Cloud Governance

Uzgadniamy z Klientem standardy środowisk w chmurze. Doradzamy, jak zbudować sieć, jak zarządzać tożsamością i uprawnieniami, jak dbać o bezpieczeństwo infrastruktury, aplikacji i danych. Monitoring i zarządzanie kosztami to także część tej układanki. 
 

Projekt i budowa Landing Zone

Projektujemy Landing Zone dla firm różnej wielkości – od startupów technologicznych po wielkie instytucje finansowe.

Amazon Web Services
Konta Sandbox
Gotowe środowiska do nauki oraz chmurowych eksperymentów

Tworzymy dedykowaną przestrzeń do innowacji w organizacji Klienta, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo, monitoring i kontrolę kosztów w chmurze.

Amazon Web Services
Migracja do chmury AWS
Analiza środowisk i aplikacji przed migracją

Analizujemy aplikacje pod kątem ich migracji do chmury. Badamy zależności, identyfikujemy ryzyka. Wskazujemy niezbędne zmiany w aplikacji i rekomendujemy sposób migracji. 

Plan migracji

Planujemy migrację do chmury zgodnie z najlepszymi praktykami. Dzięki temu unikamy nieprzyjemnych niespodzianek w późniejszych etapach. 

Proof of Concept

Sprawdzamy przyjęte założenia w praktyce. Dzięki temu decyzja o migracji do chmury będzie podjęta w oparciu o dane oraz doświadczenie. 

Testy wydajnościowe

Sprawdzamy wydajność wszystkich elementów chmurowego środowiskaDostosowujemy konfigurację usług w chmurze tak, by spełniała ona najwyższe wymagania dotyczące wydajności i niezawodności. 

Migracja serwerów, aplikacji i baz danych

Przenosimy do chmury całe serwery, pojedyncze aplikacje, a także bazy danych. Dobieramy sposób migracji tak, by Klient odniósł z niej jak największe korzyści. 

Amazon Web Services
Budowa kompetencji w Twoim zespole
Szkolenia

Wprowadzamy zespoły i całe organizacje w tajniki chmury AWS. Prowadzimy szkolenia na wszystkich poziomach i w różnej formie. 

Warsztaty

Dzięki warsztatom specjaliści i zespoły szybko nabierają wprawy w korzystaniu z chmury – w praktyce. Dbamy o to, by nasze warsztaty przypominały pracę w chmurowych projektach. 

Konsultacje dla zespołu

Twój zespół poznaje chmurę i ma niezliczoną ilość pytań? Opowiemy na nie podczas sesji pytań i odpowiedzi.

Ścieżki rozwoju w chmurze AWS

Wprowadzamy specjalistów w możliwe ścieżki rozwoju, dostępne certyfikacje oraz kompetencje kluczowe na poszczególnych stanowiskach 

Amazon Web Services
Aplikacje w chmurze AWS
Kontenery

Aplikacje w kontenerach, klastry Kubernetes, a może kontenery serverless? Zbudujemy każde z tych rozwiązań i przeniesiemy wybrane aplikacje do chmury. 

Serverless

Aplikacje bezserwerowe tworzy się szybko, a utrzymuje – łatwo. Budujemy je z gotowych kompotentów – funkcji, kolejek, baz danych… Warto je rozważyć tworząc nowe rozwiązania. 
 

Amazon Web Services
Rozwiązania hybrydowe
Backup w chmurze

Budujemy bezpieczne i ekonomiczne rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych w chmurze.  

Dodatkowe środowiska w chmurze

Dynamiczny rozwój aplikacji wymaga szybkiego tworzenia środowisk developerskich i testowych. Pomagamy utworzyć takie środowiska w chmurze. 

Piotr
Chcesz poznać naszą ofertę?
Umów się na 15 min konsultację z zespołem Sales
Ikona kalendarz
Umów spotkanie
AKTUALNOŚCI
AI w średniej firmie: Tworzenie przyszłości przy użyciu LLM.

Już 21 czerwca dowiesz się, jak możesz wykorzystać AI w Twojej firmie. Damian Mazurek i Piotr Kalinowski wprowadzą Cię w świat sztucznej inteligencji i LLM.

Zobacz wpis