Strona Główna / Blog

Progress Bar 018 – CCIE w Polsce. Warto? – Sebastian Pasternacki – Cisco Systems

Mirek Burnejko

Mirek Burnejko

Rozmawiam w języku Amazon Web Services, Microsoft Azure i Google Cloud Platform. Skontaktuj się z nim pisząc na ten adres.

CCIE w Polsce

Witamy w osiemnastym odcinku Progress Bar. Progress Bar to spotkanie przy wirtualnym barze. Razem z Maćkiem Leluszem (Inleo) i naszymi gośćmi rozmawiamy o progresie w polskim IT. Nie obędzie się też bez alkoholu.

W tym odcinku dowiesz się:

  • Dlaczego Seba zdobył 4 certyfikacje CCIE i jedną CCDE
  • Czy w Polsce warto zdobywać tego typu certyfikaty
  • Czy w 2015 CCIE ma znaczenie

Wszystkiego najlepszego i na zdrowie.

Certyfikaty w Polsce

Osiemnasty odcinek to rozmowa z Sebastianem Pasternackim (Seba) z Cisco Systems. Seba posiada 4 certyfikacje CCIE i certyfikacje CCDE, co czyni go jednym z najbardziej „ocertyfikowanych” ludzi w Polsce. Mimo swojego zamiłowania do technologii, widzi w nich bardziej „sanity check” niż ścieżkę do większych pieniędzy. Porozmawiajmy więc o jego historii, nieuczciwym zdawaniu egzaminów, pracy bez certyfikatów, pasji i zadajmy na koniec pytanie: Czy w 2015 nadal opłaca się zdać egzamin CCIE? Zapraszamy!

Smacznego.

[powerpress]

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=_mxAcl8Tsp8]

Informacje związane z odcinkiem:

Subskrybuj i Oceń

Możesz nam pomóc i to w prosty sposób. Wystarczy, że klikniesz na ikonę iTunes poniżej, zasubskrybujesz podcast Progress Bar i dasz nam 5 gwiazdek. Pozwoli to nam rozwijać się i mieć wiedzę, że lubisz to co robimy. Dzięki.

iTunes Progress Bar

2 ścieżki rozwoju, które doprowadzą Cię do certyfikatów

Zostań specjalistą AWS

Dołącz do listy mailingowej!

Dołącz do naszego newslettera

Staramy się wysyłać tylko wartościowe informacje, np. co miesiąc dostaniesz spis najważniejszych nowości z chmur Azure, AWS i GCP, z krótkimi opisami i linkami.