Powrót do aktualności

Chmurowisko łączy się z Software Mind

Damian Mazurek
14/02/20232 min

Początek roku to czas zmian i nowych wyzwań oraz moment na analizę dotychczasowych osiągnięć i planowanie dalszych kroków. Wszystko to, aby móc rozwijać się w dynamicznie zmieniającym się środowisku biznesowym.

I właśnie w duchu takich zmian, pragniemy Was poinformować, że nasza firma Chmurowisko dokonała połączenia z polskim Software Mind.

Firma Software Mind od ponad 20 lat tworzy rozwiązania przyczyniające się do sukcesu firm z całego świata oferując dedykowane zespoły developerskie i przyspieszając proces tworzenia wartościowych rozwiązań i produktów w organizacjach. Firma współpracuje z takimi Klientami jak: CERN, Orange, T-Mobile, Backbase, Baillie Gifford, CoreLogic, czy William Hill.  

Jak połączenie wpłynie na Chmurowisko?

Ten ruch pozwoli nam na poszerzenie portfolio naszych usług i rozszerzenie możliwości współpracy w nowych obszarach takich jak: systemy bezpieczeństwa, zarządzanie tożsamością i dostępem, rozwiązania embedded, UX i UI, oraz rozwiązania IT dopasowane do potrzeb w bankowości, telekomunikacji, e-commerce czy fintech.

Jesteśmy przekonani, że to połączenie przyniesie korzyści dla wszystkich naszych Klientów i zapewni jeszcze lepszy poziom i zakres usług.

Jednocześnie pragniemy zapewnić, że połączenie wpłynie pozytywnie na jakość dostarczanych usług, a wszystkie dotychczasowe umowy i ustalenia pozostają ważne. Również obecny Zespół specjalistów odpowiedzialny za wsparcie w projektach pozostaje bez zmian, tak aby zapewnić ciągłość i jakość obsługi.

Jesteśmy podekscytowani i niecierpliwie czekamy na nowe wyzwania i możliwości jakie przyniesie przyszłość.

 
Zarząd firmy Chmurowisko

BLOG
30/12/20225 min
Top 5: Trendy w chmurach na 2023

Top 5 kluczowych trendów, które będą kształtować przyszłość branży przetwarzania w chmurze w 2023. Przygotował: Damian Mazurek.

Zobacz wpis
BLOG
28/12/20226 min
Grudzień: Rekomendacje treści od specjalistów Chmurowiska

Ostatnie w tym roku zestawienie najciekawszych materiałów i treści rekomendowanych przez specjalistów Chmurowiska.

Zobacz wpis
BLOG
Top 5: Trendy w chmurach na 2023

Top 5 kluczowych trendów, które będą kształtować przyszłość branży przetwarzania w chmurze w 2023. Przygotował: Damian Mazurek.

Zobacz wpis

Zapisz się do naszego newslettera i
bądź z chmurami na bieżąco!

Zostaw nam swój e–mail a co miesiąc dostaniesz spis najważniejszych nowości
z chmur Azure, AWS i GCP, z krótkimi opisami i linkami.