Strona Główna / Blog

Progress Bar 002: SDN w Polsce – Łukasz Bromirski – Cisco Systems

Mirek Burnejko

Mirek Burnejko

Rozmawiam w języku Amazon Web Services, Microsoft Azure i Google Cloud Platform. Skontaktuj się z nim pisząc na ten adres.

Witamy w drugim odcinku Progress Bar. Progress Bar to spotkanie przy wirtualnym barze. Razem z Maćkiem Leluszem (Inleo) i naszymi gośćmi rozmawiamy o progresie w polskim IT. Nie obędzie się też bez alkoholu (niestety nie tym razem).
W tym odcinku dowiesz się:

  • Co to SDN?
  • Po co SDN na polskim rynku?
  • Czy Cisco ACI i VMware NSX pochłonie polski rynek?
  • Jak rozwijać swoje umiejętności, aby zdążyć za zmieniającym się rynkiem?

Smacznego i na zdrowie.

[powerpress]

W drugim odcinku rozmawiamy o miejscu SDN (Software Defined Networking) w polskich realiach. Rozmawiając z Łukaszem Bromirskim, szukamy odpowiedzi, czy takie firmy jak Cisco, są w stanie zmienić sposób podejścia do zarządzania siecią. Podejścia, w którym to aplikacje, pisane przez jakże „znających” sieć developerów, dyktują gdzie i w jaki sposób dane pakiety powinny być kierowane. Czy to dobra droga? Nie wiem… ale dowiedzmy się, co o tym sądzie Łukasz Bromirski, podwójny CCIE, CCDE i najbardziej zasłużony polski sieciowiec.

Informacje związane z odcinkiem:

Subskrybuj i Oceń

Możesz nam pomóc i to w prosty sposób. Wystarczy, że klikniesz na ikonę iTunes poniżej, zasubskrybujesz podcast Progress Bar i dasz nam 5 gwiazdek. Pozwoli to nam rozwijać się i mieć wiedzę, że lubisz to co robimy. Dzięki.

iTunes Progress Bar

Już wkrótce otwieramy nowe kursy

Zostań specjalistą chmury publicznej

Dołącz do listy mailingowej!

Dołącz do naszego newslettera

Staramy się wysyłać tylko wartościowe informacje, np. co miesiąc dostaniesz spis najważniejszych nowości z chmur Azure, AWS i GCP, z krótkimi opisami i linkami.