Strona Główna / Blog

Progress Bar 010 – CCIE w Natarciu – Piotr Wojciechowski – VeriFone

Mirek Burnejko

Mirek Burnejko

Rozmawiam w języku Amazon Web Services, Microsoft Azure i Google Cloud Platform. Skontaktuj się z nim pisząc na ten adres.

Witamy w dziesiątym odcinku Progress Bar. Progress Bar to spotkanie przy wirtualnym barze. Razem z Maćkiem Leluszem (Inleo) i naszymi gośćmi rozmawiamy o progresie w polskim IT. Nie obędzie się też bez alkoholu.

W tym odcinku dowiesz się:

  • Jak pracuje się w zagranicznej korporacji z własnego domu?
  • Czy Polacy to światowej klasy architekci, czy jeszcze wyrobnicy?
  • Jak działa nowoczesny HR i co ma wspólnego otwartą polityką wynagradzania?

Smacznego i na zdrowie.

Dziesiąty odcinek Progress Bar a w nim Piotr Wojciechowski. Piotr jest czołowym polskim inżynierem sieciowym, który rozwinął w Polsce olbrzymi (pod względem ilości ludzi z certyfikacją CCIE) zespół sieciowy. Opowie nam o pracy w międzynarodowej korporacji, o tym dlaczego nie boi się napisać na forum widełki na stanowisko, o tym jak to jest pracować zdalnie oraz jak bardzo polscy inżynierowie są cenieni na świecie. Bardzo pozytywnie więc… Zapraszamy!

[powerpress]
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=9v5OVO2VX8s]

Informacje związane z odcinkiem:

Subskrybuj i Oceń

Możesz nam pomóc i to w prosty sposób. Wystarczy, że klikniesz na ikonę iTunes poniżej, zasubskrybujesz podcast Progress Bar i dasz nam 5 gwiazdek. Pozwoli to nam rozwijać się i mieć wiedzę, że lubisz to co robimy. Dzięki.

iTunes Progress Bar

Już wkrótce otwieramy nowe kursy

Zostań specjalistą chmury publicznej

Dołącz do listy mailingowej!

Dołącz do naszego newslettera

Staramy się wysyłać tylko wartościowe informacje, np. co miesiąc dostaniesz spis najważniejszych nowości z chmur Azure, AWS i GCP, z krótkimi opisami i linkami.