Strona Główna / Blog

Progress Bar 027 – Prawda o Java – Jakub Kubryński (DevSKiller)

Mirek Burnejko

Mirek Burnejko

Rozmawiam w języku Amazon Web Services, Microsoft Azure i Google Cloud Platform. Skontaktuj się z nim pisząc na ten adres.

Wordpress 027

Witamy w dwudziestym siódmym odcinku Progress Bar. Progress Bar to spotkanie przy wirtualnym barze. Razem z Maćkiem Leluszem (Inleo) i naszymi gośćmi rozmawiamy o progresie w polskim IT. Nie obędzie się też bez alkoholu.

W tym odcinku dowiesz się:

  • Skąd czerpać wiedzę o Java?
  • Dlaczego community Java jest najsilniejsze w Polsce?
  • Czy Java jest taka trudna?

Wszystkiego najlepszego i na zdrowie.

Java Nie Jest Zła

Smacznego.

[powerpress]

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=b8di53PCzJg]

Ruszyła kolejna część zabawy organizowanej przez HP. Operacja GEN9, bo tak się nazywa to gra dla profesjonalistów IT dot. technologii datacenter. Co robimy? Wcielamy się w rolę Agenta i rozwiązujemy zagadki w postaci gier logicznych, testów wiedzy o serwerach i sofcie – wiec akurat na luźny letni sezon. My już gramy i zapraszamy was również do gry, gdyż można zgarnąć fajne nagrody i w sumie w przystępny sposób przyjrzeć się palecie produktów HP w szczególności serwerom ProLiant. Zapraszamy do gry.

Informacje związane z odcinkiem:

Subskrybuj i Oceń

Możesz nam pomóc i to w prosty sposób. Wystarczy, że klikniesz na ikonę iTunes poniżej, zasubskrybujesz podcast Progress Bar i dasz nam 5 gwiazdek. Pozwoli to nam rozwijać się i mieć wiedzę, że lubisz to co robimy. Dzięki.

iTunes Progress Bar

Już wkrótce otwieramy nowe kursy

Zostań specjalistą chmury publicznej

Dołącz do listy mailingowej!

Dołącz do naszego newslettera

Staramy się wysyłać tylko wartościowe informacje, np. co miesiąc dostaniesz spis najważniejszych nowości z chmur Azure, AWS i GCP, z krótkimi opisami i linkami.