Strona Główna / Blog

Progress Bar 024 – Chmura, Akcelerator i Polacy w Ameryce – Mirek Woźniak (VirtKick)

Mirek Burnejko

Mirek Burnejko

Rozmawiam w języku Amazon Web Services, Microsoft Azure i Google Cloud Platform. Skontaktuj się z nim pisząc na ten adres.

Mirek Woźniak

Witamy w dwudziestym czwartym odcinku Progress Bar. Progress Bar to spotkanie przy wirtualnym barze. Razem z Maćkiem Leluszem (Inleo) i naszymi gośćmi rozmawiamy o progresie w polskim IT. Nie obędzie się też bez alkoholu.

W tym odcinku dowiesz się:

  • Jak zbudować chmurę, bez dużych nakładów programistycznych
  • Dlaczego warto czasami przenieść się do USA
  • Jak wprowadzić innowacyjny model biznesowy

Wszystkiego najlepszego i na zdrowie.

Chmura, Akcelerator i Polacy w Ameryce

Dwudziesty czwartym odcinek to rozmowa z Mirkiem Woźniakiem, jednym z założycieli platformy VirtKick. Rozmawiamy o tym, dlaczego trzeba czasami wyjechać za wielką wodę, kupić inny startup, wziąć udział w konkursie, aby odnieść sukces w biznesie. Jeżeli do tego dodamy niecodzienny model biznesowy, to jesteśmy w środku bardzo ciekawej historii. Zapraszamy!

Smacznego.

[powerpress]

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=-PT1RCO9N-M]

Informacje związane z odcinkiem:

Subskrybuj i Oceń

Możesz nam pomóc i to w prosty sposób. Wystarczy, że klikniesz na ikonę iTunes poniżej, zasubskrybujesz podcast Progress Bar i dasz nam 5 gwiazdek. Pozwoli to nam rozwijać się i mieć wiedzę, że lubisz to co robimy. Dzięki.

iTunes Progress Bar

Dołącz do listy mailingowej!

Dołącz do naszego newslettera

Staramy się wysyłać tylko wartościowe informacje, np. co miesiąc dostaniesz spis najważniejszych nowości z chmur Azure, AWS i GCP, z krótkimi opisami i linkami.