Strona Główna / Blog

Progress Bar 021 – Globalny Startup W Chmurze – Marcin Marzec (SafeKiddo)

Mirek Burnejko

Mirek Burnejko

Rozmawiam w języku Amazon Web Services, Microsoft Azure i Google Cloud Platform. Skontaktuj się z nim pisząc na ten adres.

Marcin Marzec SafeKiddo

Witamy w dwudziestym pierwszym odcinku Progress Bar. Progress Bar to spotkanie przy wirtualnym barze. Razem z Maćkiem Leluszem (Inleo) i naszymi gośćmi rozmawiamy o progresie w polskim IT. Nie obędzie się też bez alkoholu.

W tym odcinku dowiesz się:

  • Dlaczego Marcin zostawił Microsoft
  • Dlaczego Marcin myśli globalnie
  • Co sprawiło, że Marcin zostawił Azure na rzecz Amazon Web Services

Wszystkiego najlepszego i na zdrowie.

Globalny Strartup W Chmurze

Dwudziesty pierwszy odcinek to rozmowa z Marcinem Marcem, prezesem firmy SafeKiddo. Rozmawiamy o tym, jak Marcin zbudował globalny startup opierając się w 100% o chmurę publiczną. Zaczął od Microsoft Azure, następnie przeszedł na Amazon Web Services. Nie odpuszcza myśli kolejnej zmiany. Sprawdź co kieruje Marcinem w jego drodze do globalnej rewolucji, z małej i słonecznej Warszawy. Zapraszamy!

Smacznego.

[powerpress]

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=MFarnfonOp0]

Informacje związane z odcinkiem:

Subskrybuj i Oceń

Możesz nam pomóc i to w prosty sposób. Wystarczy, że klikniesz na ikonę iTunes poniżej, zasubskrybujesz podcast Progress Bar i dasz nam 5 gwiazdek. Pozwoli to nam rozwijać się i mieć wiedzę, że lubisz to co robimy. Dzięki.

iTunes Progress Bar

Już wkrótce otwieramy nowe kursy

Zostań specjalistą chmury publicznej

Dołącz do listy mailingowej!

Dołącz do naszego newslettera

Staramy się wysyłać tylko wartościowe informacje, np. co miesiąc dostaniesz spis najważniejszych nowości z chmur Azure, AWS i GCP, z krótkimi opisami i linkami.