Strona Główna / Blog

Progress Bar 017 – Czy Polski Rynek IT Jest Sexy – Artur Krzywdziński – Nutanix

Mirek Burnejko

Mirek Burnejko

Rozmawiam w języku Amazon Web Services, Microsoft Azure i Google Cloud Platform. Skontaktuj się z nim pisząc na ten adres.

Progress Bar Nutanix

Witamy w siedemnastym odcinku Progress Bar. Progress Bar to spotkanie przy wirtualnym barze. Razem z Maćkiem Leluszem (Inleo) i naszymi gośćmi rozmawiamy o progresie w polskim IT. Nie obędzie się też bez alkoholu.

W tym odcinku dowiesz się:

  • Po co komu VCDX
  • Ile więcej można zarobić za granicą
  • Czy warto wierzyć w swojego pracodawcę

Wszystkiego najlepszego i na zdrowie.

Nutanix, Certyfikacje i Wiara We Własną Firmę

Siedemnasty odcinek to rozmowa z Arturem Krzywdzińskim z Nutanix. Artur to również posiadacz certyfikacji VMware Certified Design Expert (VCDX). Opowie o perspektywie jak zdać certyfikację, czy warto wierzyć w hyperkonwergencję w wydaniu Nutanixa, oraz tym czy polski rynek IT jest sexy zza zachodniej granicy. Zapraszamy!

Smacznego.

[powerpress]

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=2oaUqt8KSx0]

Informacje związane z odcinkiem:

Subskrybuj i Oceń

Możesz nam pomóc i to w prosty sposób. Wystarczy, że klikniesz na ikonę iTunes poniżej, zasubskrybujesz podcast Progress Bar i dasz nam 5 gwiazdek. Pozwoli to nam rozwijać się i mieć wiedzę, że lubisz to co robimy. Dzięki.

iTunes Progress Bar

2 ścieżki rozwoju, które doprowadzą Cię do certyfikatów

Zostań specjalistą AWS

Dołącz do listy mailingowej!

Dołącz do naszego newslettera

Staramy się wysyłać tylko wartościowe informacje, np. co miesiąc dostaniesz spis najważniejszych nowości z chmur Azure, AWS i GCP, z krótkimi opisami i linkami.