Strona Główna / Blog

Progress Bar 016 – Czas Na Docker – Marek Goldmann – Red Hat

Mirek Burnejko

Mirek Burnejko

Rozmawiam w języku Amazon Web Services, Microsoft Azure i Google Cloud Platform. Skontaktuj się z nim pisząc na ten adres.

Docker w Polsce

Witamy w szestnastym odcinku Progress Bar. Progress Bar to spotkanie przy wirtualnym barze. Razem z Maćkiem Leluszem (Inleo) i naszymi gośćmi rozmawiamy o progresie w polskim IT. Nie obędzie się też bez alkoholu.

W tym odcinku dowiesz się:

  • Czym jest ten cały Docker?
  • Kto w Polsce używa i będzie używał Dockera?
  • A co z Rocket, Docer Swarm, Docker Machine i z milionem nowych projektów dookoła kontenerów?

Wszystkiego najlepszego i na zdrowie.

Czas Na Docker

Szestnasty odcinek to rozmowa z Markiem Goldmannem. Marek pracuje dla Red Hat w zakresie chmur, wirtualizacji, systemów operacyjnych (kontrybutor Fedory), wielu innych ciekawych rzeczy i… Dockera. Jest dobrze znany w środowisku użytkowników Dockera i sam zajmuje się portowaniem rozwiązań Red Hat do środowiska kontenerów. Niesamowity człowiek i ekspert. Smacznego.

[powerpress]

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=Qlb9neMzlyM]

Informacje związane z odcinkiem:

Subskrybuj i Oceń

Możesz nam pomóc i to w prosty sposób. Wystarczy, że klikniesz na ikonę iTunes poniżej, zasubskrybujesz podcast Progress Bar i dasz nam 5 gwiazdek. Pozwoli to nam rozwijać się i mieć wiedzę, że lubisz to co robimy. Dzięki.

iTunes Progress Bar

Już wkrótce otwieramy nowe kursy

Zostań specjalistą chmury publicznej

Dołącz do listy mailingowej!

Dołącz do naszego newslettera

Staramy się wysyłać tylko wartościowe informacje, np. co miesiąc dostaniesz spis najważniejszych nowości z chmur Azure, AWS i GCP, z krótkimi opisami i linkami.