Strona Główna / Blog

Progress Bar 015 – IPv6 Is Dead? – Piotr Jabłoński – Cisco

Mirek Burnejko

Mirek Burnejko

Rozmawiam w języku Amazon Web Services, Microsoft Azure i Google Cloud Platform. Skontaktuj się z nim pisząc na ten adres.

IPv6 Is Dead

Witamy w piętnastym odcinku Progress Bar. Progress Bar to spotkanie przy wirtualnym barze. Razem z Maćkiem Leluszem (Inleo) i naszymi gośćmi rozmawiamy o progresie w polskim IT. Nie obędzie się też bez alkoholu.

W tym odcinku dowiesz się:

  • Dlaczego nikt nie chce kremu z IPv6?
  • Kto w Polsce wpływa pozytywnie na IPv6?
  • Jak ochronić się przed atakami hakierów używając IPv6?

Wszystkiego najlepszego i na zdrowie.

Piętnasty odcinek to rozmowa z Piotrem Jabłońskim. Piotr jest jednym z najlepszych architektów w firmie Cisco, który od wielu lat jest osobą popychającą do przodu adopcję IPv6. Rozmawiamy dziś właśnie o migracjach, zaletach i wadach IP wersji szóstej. Napij się więc z nami i życzę powodzenia.

[powerpress]

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=BesykyZ54ck]

Informacje związane z odcinkiem:

Subskrybuj i Oceń

Możesz nam pomóc i to w prosty sposób. Wystarczy, że klikniesz na ikonę iTunes poniżej, zasubskrybujesz podcast Progress Bar i dasz nam 5 gwiazdek. Pozwoli to nam rozwijać się i mieć wiedzę, że lubisz to co robimy. Dzięki.

iTunes Progress Bar

Już wkrótce otwieramy nowe kursy

Zostań specjalistą chmury publicznej

Dołącz do listy mailingowej!

Dołącz do naszego newslettera

Staramy się wysyłać tylko wartościowe informacje, np. co miesiąc dostaniesz spis najważniejszych nowości z chmur Azure, AWS i GCP, z krótkimi opisami i linkami.