Strona Główna / Blog

Progress Bar 012 – Społeczności, Startupy i Urzędnicy – Andrzej Targosz – PROIDEA

Mirek Burnejko

Mirek Burnejko

Rozmawiam w języku Amazon Web Services, Microsoft Azure i Google Cloud Platform. Skontaktuj się z nim pisząc na ten adres.

Progress Bar 12 - Andrzej Targosz

Witamy w jedenastym odcinku Progress Bar. Progress Bar to spotkanie przy wirtualnym barze. Razem z Maćkiem Leluszem (Inleo) i naszymi gośćmi rozmawiamy o progresie w polskim IT. Nie obędzie się też bez alkoholu.

W tym odcinku dowiesz się:

  • Co wspólnego ma Andrzej ze społecznościami IT w Polsce?
  • Jak powstawały podwaliny wielkich konferencji IT
  • Jak naprawić sektor publiczny dzięki startupom?

Smacznego i na zdrowie.

Dwunasty odcinek Progress Bar a w nim Andrzej Targosz. Andrzej jest człowiekiem, który kojarzy się ze słowem Progress. Jak dla mnie numer 1. Jeżeli byłeś kiedyś na PLNOG, JDD, Bitspiration, albo wybierasz się w 2015 na InfraXstructure, to wiedz, że Andrzej stoi gdzieś z tyłu i obserwuje Cię bardzo uważnie. Obserwując wspomina jak budował pierwszą konferencję MeetBSD, a teraz jako ojciec chrzestny Proidea, organizuje większość najlepszych konferencji w Polsce. Co jest również bardzo ciekawe, jest mocno aktywny w środowisku startupowym. O czym porozmawiamy również :) Stay safe.

[powerpress]

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=nsqe-CiQKSA]

Informacje związane z odcinkiem:

Subskrybuj i Oceń

Możesz nam pomóc i to w prosty sposób. Wystarczy, że klikniesz na ikonę iTunes poniżej, zasubskrybujesz podcast Progress Bar i dasz nam 5 gwiazdek. Pozwoli to nam rozwijać się i mieć wiedzę, że lubisz to co robimy. Dzięki.

iTunes Progress Bar

Już wkrótce otwieramy nowe kursy

Zostań specjalistą chmury publicznej

Dołącz do listy mailingowej!

Dołącz do naszego newslettera

Staramy się wysyłać tylko wartościowe informacje, np. co miesiąc dostaniesz spis najważniejszych nowości z chmur Azure, AWS i GCP, z krótkimi opisami i linkami.