Strona Główna / Blog

Progress Bar 011 – Sprzęt, Oprogramowanie i Chmura – Radomir Bordon

Mirek Burnejko

Mirek Burnejko

Rozmawiam w języku Amazon Web Services, Microsoft Azure i Google Cloud Platform. Skontaktuj się z nim pisząc na ten adres.

Radomir Bordon

Witamy w jedenastym odcinku Progress Bar. Progress Bar to spotkanie przy wirtualnym barze. Razem z Maćkiem Leluszem (Inleo) i naszymi gośćmi rozmawiamy o progresie w polskim IT. Nie obędzie się też bez alkoholu.

W tym odcinku dowiesz się:

  • Czy EMC staje się firmą software-ową?
  • Kogo boi się EMC?
  • Jaka jest przyszłość rozwiązań storage i co ma z tym spólnego skrót SDS?

Smacznego i na zdrowie.

Jedenasty odcinek Progress Bar a w nim Radkiem Bordonem. Radek to ekspert nad ekspertami w Polskim oddziale EMC. Dodatkowo jest on niesamowicie otwartym i kreatywnie myślącym człowiekiem. Zadaliśmy mu kilka pytań o przyszłość firmy EMC, oraz wizję storage w najbliższych latach. Dużo o chmurach, ideach, trochę o trendach i strachu. Zapraszamy!

[powerpress]

[youtube http://youtu.be/lurXoihZb5E]

Informacje związane z odcinkiem:

Subskrybuj i Oceń

Możesz nam pomóc i to w prosty sposób. Wystarczy, że klikniesz na ikonę iTunes poniżej, zasubskrybujesz podcast Progress Bar i dasz nam 5 gwiazdek. Pozwoli to nam rozwijać się i mieć wiedzę, że lubisz to co robimy. Dzięki.

iTunes Progress Bar

Już wkrótce otwieramy nowe kursy

Zostań specjalistą chmury publicznej

Dołącz do listy mailingowej!

Dołącz do naszego newslettera

Staramy się wysyłać tylko wartościowe informacje, np. co miesiąc dostaniesz spis najważniejszych nowości z chmur Azure, AWS i GCP, z krótkimi opisami i linkami.