Strona Główna / Blog

Progress Bar 009 – Taniec Na Barze – PLNOG 13

Mirek Burnejko

Mirek Burnejko

Rozmawiam w języku Amazon Web Services, Microsoft Azure i Google Cloud Platform. Skontaktuj się z nim pisząc na ten adres.

Witamy w dziewiątym odcinku Progress Bar. Progress Bar to spotkanie przy wirtualnym barze. Razem z Maćkiem Leluszem (Inleo) i naszymi gośćmi rozmawiamy o progresie w polskim IT. Nie obędzie się też bez alkoholu.

Edycja Taniec Na Barze jest podsumowaniem konferencji, na których Maciek i ja bywamy. Powiemy Ci, czy warto odwiedzać daną konferencję, co ciekawego można na niej usłyszeć, no i co ciekawego na niej my usłyszeliśmy.

W tym odcinku dowiesz się:

  • Czym jest PLNOG?
  • Czy konferencja dla operatorów jest tylko dla operatorów?
  • Które sesje na PLNOG były super, a które …eee takie sobie?
  • Dlaczego oceniliśmy tą konferencję tak a nie inaczej?

Smacznego i na zdrowie.

Dziewiąty odcinek Progress Bar to pierwsze spotkanie z serii Taniec Na Barze, czyli rozmowy o konferencjach, w których uczestniczymy. Dziś dowiesz się co ciekawego zobaczyliśmy na PLNOG 13, co jest dobre, a co złe. Dowiesz się czyje prezentacje, były rewelacyjne, a czyje słabe. Pogadamy też o tańcach na barze, czyli zapleczu konferencji. Daj znać co myślisz o tej formie. Czy to koniec z gośćmi? Oczywiście, że nie. Mamy już w kolejce do spróbowania piwa w naszym barze ponad 10 wybitnych specjalistów z polskiej branży IT. Tymczasem zapraszamy!
[powerpress]
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=jI2KOMIq4EI]

Informacje związane z odcinkiem:

Subskrybuj i Oceń

Możesz nam pomóc i to w prosty sposób. Wystarczy, że klikniesz na ikonę iTunes poniżej, zasubskrybujesz podcast Progress Bar i dasz nam 5 gwiazdek. Pozwoli to nam rozwijać się i mieć wiedzę, że lubisz to co robimy. Dzięki.

iTunes Progress Bar

Już wkrótce otwieramy nowe kursy

Zostań specjalistą chmury publicznej

Dołącz do listy mailingowej!

Dołącz do naszego newslettera

Staramy się wysyłać tylko wartościowe informacje, np. co miesiąc dostaniesz spis najważniejszych nowości z chmur Azure, AWS i GCP, z krótkimi opisami i linkami.