Strona Główna / Blog

Progress Bar 008 – Azure w Polsce – Łukasz Kałużny – Microsoft

Mirek Burnejko

Mirek Burnejko

Rozmawiam w języku Amazon Web Services, Microsoft Azure i Google Cloud Platform. Skontaktuj się z nim pisząc na ten adres.

Witamy w ówmym odcinku Progress Bar. Progress Bar to spotkanie przy wirtualnym barze. Razem z Maćkiem Leluszem (Inleo) i naszymi gośćmi rozmawiamy o progresie w polskim IT. Nie obędzie się też bez alkoholu.

W tym odcinku dowiesz się:

  • Co to Microsoft Azure?
  • Czy w Polsce klienci używają usług Azure?
  • Co ciekawego barman Maciej Lelusz organizuje w 2015?

Smacznego i na zdrowie.

Ósmy odcinek Progress Bar a w nim margrabia Hyper-V, sułtan Azure – Łukasz Kałużny opowie, poprzez pryzmat polskiego rynku IT, o cloudowych produktach firmy Microsoft. Oczywiście nasi niezastąpieni barmani – Mirek Burnejko i Maciej Lelusz nie pozwolą aby ta rozmowa była zwykłą igraszką. Pod kanonadą pytań MVP Azure będzie opowiadał o Hyper-V, Microsoft Azure, Cloud OS w ujęciu wirtualizacji dla MSP, oraz dużych firm/organizacji. Będzie o DR, o automatyzacji i o szeregu innych, bardzo interesujących elementów chmurowej wizji Microsoft. Zapraszamy!
[powerpress]
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=dYT9qZkeTpE]

Informacje związane z odcinkiem:

Subskrybuj i Oceń

Możesz nam pomóc i to w prosty sposób. Wystarczy, że klikniesz na ikonę iTunes poniżej, zasubskrybujesz podcast Progress Bar i dasz nam 5 gwiazdek. Pozwoli to nam rozwijać się i mieć wiedzę, że lubisz to co robimy. Dzięki.

iTunes Progress Bar

Już wkrótce otwieramy nowe kursy

Zostań specjalistą chmury publicznej

Dołącz do listy mailingowej!

Dołącz do naszego newslettera

Staramy się wysyłać tylko wartościowe informacje, np. co miesiąc dostaniesz spis najważniejszych nowości z chmur Azure, AWS i GCP, z krótkimi opisami i linkami.