Strona Główna / Blog

Progress Bar 008 – Azure w Polsce – Łukasz Kałużny – Microsoft

Mirek Burnejko

Mirek Burnejko

Rozmawiam w języku Amazon Web Services, Microsoft Azure i Google Cloud Platform. Skontaktuj się z nim pisząc na ten adres.

Witamy w ówmym odcinku Progress Bar. Progress Bar to spotkanie przy wirtualnym barze. Razem z Maćkiem Leluszem (Inleo) i naszymi gośćmi rozmawiamy o progresie w polskim IT. Nie obędzie się też bez alkoholu.

W tym odcinku dowiesz się:

  • Co to Microsoft Azure?
  • Czy w Polsce klienci używają usług Azure?
  • Co ciekawego barman Maciej Lelusz organizuje w 2015?

Smacznego i na zdrowie.

Ósmy odcinek Progress Bar a w nim margrabia Hyper-V, sułtan Azure – Łukasz Kałużny opowie, poprzez pryzmat polskiego rynku IT, o cloudowych produktach firmy Microsoft. Oczywiście nasi niezastąpieni barmani – Mirek Burnejko i Maciej Lelusz nie pozwolą aby ta rozmowa była zwykłą igraszką. Pod kanonadą pytań MVP Azure będzie opowiadał o Hyper-V, Microsoft Azure, Cloud OS w ujęciu wirtualizacji dla MSP, oraz dużych firm/organizacji. Będzie o DR, o automatyzacji i o szeregu innych, bardzo interesujących elementów chmurowej wizji Microsoft. Zapraszamy!
[powerpress]
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=dYT9qZkeTpE]

Informacje związane z odcinkiem:

Subskrybuj i Oceń

Możesz nam pomóc i to w prosty sposób. Wystarczy, że klikniesz na ikonę iTunes poniżej, zasubskrybujesz podcast Progress Bar i dasz nam 5 gwiazdek. Pozwoli to nam rozwijać się i mieć wiedzę, że lubisz to co robimy. Dzięki.

iTunes Progress Bar

To najbardziej pożądana umiejętność na rynku w 2020 roku!

Jak zostać Azure Data Engineer? WEBINAR

Dołącz do listy mailingowej!

Dołącz do naszego newslettera

Staramy się wysyłać tylko wartościowe informacje, np. co miesiąc dostaniesz spis najważniejszych nowości z chmur Azure, AWS i GCP, z krótkimi opisami i linkami.