Strona Główna / Blog

Marcin Knieć został Chmuromaniakiem

Mirek Burnejko

Mirek Burnejko

Rozmawiam w języku Amazon Web Services, Microsoft Azure i Google Cloud Platform. Skontaktuj się z nim pisząc na ten adres.

Marcin Kniec

Panie i Panowie, chciałbym skorzystać z tej możliwości i powitać w zespole Chmurowisko Marcina Kniecia. Marcin dołącza do zespołu jako Chief Business Development Officer.

Marcin będzie odpowiadał za rozwój nowych projektów firmy Chmurowisko oraz za dostarczanie jeszcze większej wartości przez nasz blog Chmurowisko, YouTube, webinary i social media.

Marcin jest jedną z nielicznych osób, które znam, który to zawsze na pierwszym miejscu stawia dobro naszego klienta. Do tej pory pomagał różnym branżom wychodzić ze strefy komfortu i podejmować ryzyko stawania się bardziej innowacyjnymi np. w obszarach inżynierskich (druk 3D, inżynieria odwrotna), biznesowych (ERP w chmurze) czy też wytrwale transformować politykę IT w stronę chmury publicznej (GCP).

I co ważne, zawsze z uśmiechem na ustach .

Jeżeli znajdziesz chwilę, proszę wyślij mu wirtualną piątke przez LinkedIN.

Marcin witaj w zespole!

To najbardziej pożądana umiejętność na rynku w 2020 roku!

Jak zostać Azure Data Engineer? WEBINAR

Dołącz do listy mailingowej!

Dołącz do naszego newslettera

Staramy się wysyłać tylko wartościowe informacje, np. co miesiąc dostaniesz spis najważniejszych nowości z chmur Azure, AWS i GCP, z krótkimi opisami i linkami.