Powrót do aktualności

Jesteśmy Partnerem największego wydarzenia Oracle w Polsce!

Dominika Rydel
10/10/20213 min

Już 19 października spotkamy się ze specjalistami i innowatorami branży chmurowej podczas OCI Summit Poland. Wirtualną konferencję poświęconą rozwiązaniom chmurowym firma Oracle organizuje we współpracy z Intel.

*Zarejestruj się na wydarzenie!*

Rok 2021 przyniósł nam wiele rozwiązań i technologii chmurowych, o których warto posłuchać szukając inspiracji. I tak się akurat składa, że idealna okazja do poszukiwań inspiracji nadarzy się już 19 października za sprawą Oracle Cloud Infrastructure Summit Poland 2021, którego zostaliśmy dumnym Parterem. Organizatorzy zaplanowali sporo atrakcji, które dziś prezentujemy:

  • Gość specjalny, Jae Evans, Oracle CIO otworzy konferencję prezentacją na temat przyszłości Oracle Cloud Infrastructure i kierunków jakimi podąża Oracle tworząc usługi chmurowe.
  • Klienci Oracle opowiedzą o swoich doświadczeniach z Oracle Cloud. Wystąpi m.in. Polpharma z projektem migracji E-Business Suite do OCI oraz Miasto Katowice w 3D serwowane prosto z OCI.
  • Przedstawiciel Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej wygłosi prelekcję na temat możliwości pozyskiwania funduszy unijnych w zakresie cyfryzacji.
  • Konsultanci Chmurowiska,  opowiedzą o projektach realizowanych wspólnie z Oracle.
  • Poznacie światowe projekty realizowane przez Oracle – SailGP oraz Red Bull Racing
  • Do tego Organizatorzy przygotowali dwa „tracki”:
  1. Techniczny: nowości w OCI, aplikacje „cloud native”, analityka, sztuczna inteligencja i hybrydowe hurtownie danych w chmurze
  2. Biznesowy: liczne „case studies”, jak zarządzać i planować koszty chmury, chmura u klientów regulowanych, programy promocyjne Oracle dla chmury Cloud Lift Services i Oracle Support Rewards.

Rejestracja na wydarzenia jest możliwa pod linkiem *Zarejestruj się!*

ps. Specjaliści Oracle zapraszają również wszystkich chętnych na „OCI Hands-on Week” – serię warsztatów na których pod okiem ekspertów będzie można samemu zrealizować projekt korzystając z usług Oracle Cloud Infrastructure.

BLOG
30/11/20222 min
Listopad: Rekomendacje treści od specjalistów Chmurowiska

Listopadowe zestawienie najciekawszych materiałów i treści rekomendowanych przez specjalistów Chmurowiska.

Zobacz wpis
BLOG
04/11/20228 min
Świat Oracle: Top 5 nowości po Oracle CloudWorld w Las Vegas

Oracle ogłosił niedawno sporo technologicznych nowości  podczas konferencji Oracle CloudWorld. Prezentujemy najważniejsze z nich…

Zobacz wpis
BLOG
Listopad: Rekomendacje treści od specjalistów Chmurowiska

Listopadowe zestawienie najciekawszych materiałów i treści rekomendowanych przez specjalistów Chmurowiska.

Zobacz wpis

Zapisz się do naszego newslettera i
bądź z chmurami na bieżąco!

Zostaw nam swój e–mail a co miesiąc dostaniesz spis najważniejszych nowości
z chmur Azure, AWS i GCP, z krótkimi opisami i linkami.