Uruchamianie kontenerów w chmurze NIGDY nie było takie łatwe i przyjemne!

Naucz się czym jest OpenShift i zgarnij wejście na szkolenie o wartości 1495 PLN! max. 15 osób! 

Kliknij na przycisk powyżej, aby dołączyć do DARMOWEGO szkolenia online, na którym dowiesz się czym jest OpenShift i jak używać go w chmurze!

PRAKTYKA! PRAKTYKA! PRAKTYKA!

OTO SZCZEGÓŁY SZKOLENIA ONLINE!

  • Kiedy? Środa, 21 lutego 2018 o godzinie 10:00
  • Jak dołączyć? Korzystając z komputera lub telefonu
  • Kto przedstawia? Damian Mazurek (CTO) i Mirosław Burnejko (CEO) w Chmurowisku
  • Dlaczego warto tu być? Olbrzymia wiedza + TONY atrakcji i dostęp dla 15 osób do całodniowego szkolenia w Warsaw Trade Tower prowadzonego przez Damiana Mazurka. Koszt takiego szkolenia to 1495 PLN.
  • O czym to będzie? O platformie OpenShift od Red Hat i jej zastosowaniu w chmurze!

Szkolenie zaczyna się za...

-
Days
-
Hours
-
Minutes
-
Seconds

Zarezerwuj swoje miejsce!

Praktyczne Różnice, Których Nauczyłem Się w Boju

"OpenShift ma kilkanaście cech które powodują, że jest idealnym wyborem dla osób chcących uruchomić swój system z wykorzystaniem konteneryzacji.

Jedną z nich jest wbudowane mechanizm zapewniające Continuous Delivery dzięki Image Stream i mechanizmowi deploymentu. Kolejnym przemyślany UI, który powoduje, że obsługa OpenShifta jest prosta i przyjemna. 

Dołącz do mnie na szkoleniu online, aby zobaczyć te funkcjonalności w praktyce."

Damian Mazurek - CTO w Chmurowisku

Podczas Tego Szkolenia Live Poznasz:

  • Architekturę OpenShift. Dowiesz się jak zbudowany jest OpenShift i dlaczego jest tak genialnym narzędziem dla osób, które planują wdrażać kontenery w swojej organizacji.


  • OpenShift w Chmurze. Zrozumiesz dlaczego chmura publiczna (AWS, Azure, GCP) jest tak kuszącym miejscem do użycia OpenShift.. 


  • Najlepsze Miejsca Do Zdobywania Wiedzy. Podzielimy się z Tobą informacjami jak zacząć i jak nie zatonąć w dokumentacji. Przedstawimy proste metody, aby rozpocząć. 


  • Odpowiedzi Na Swoje Pytania. Odpowiem na wszystkie Twoje pytania.


  • + 15 Osób Otrzyma Wejściówkę na Szkolenie OpenShift. Bierzemy wszystko na siebie: salę, materiały, dostępy do subskrypcji, wyżywienie, niesamowite widoki na Warszawę z 32-go piętra, najlepszego praktyka chmury i kontenerów (Damiana Mazurka) i masę innych atrakcji. Ale UWAGA: trzeba pozostać do końca webinaru, gdyż tam zdradzimy co zrobić, aby otrzymać takie szkolenie (hint: uważaj o czym będziemy mówili na webinarze).

OSTRZEŻENIE: Ilość miejsc LIVE jest ograniczona i nasze szkolenia zapychają się bardzo szybko. Nie trać więc możliwości zdobycia wiedzy za FREE i otrzymania wejścia na szkolenie o wartości 1495 PLN!