Strona Główna / Usługi / Strategia Adopcji Chmury

Strategia Adopcji Chmury

Konkretny plan działania, wyznaczenie celów adopcji chmury w Twojej firmie, sprecyzowanie najważniejszych metryk i wskaźników KPI oraz wybranie projektów, od których możesz zacząć.

Michał Furmankiewicz

Head of Consulting

Jak możemy Ci pomóc?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszego rozwiązania, napisz do nas. Michał z zespołem chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.

Skontaktuj się

Dla kogo?

Rozważasz przejście do chmury. Twoja firma zrobiła już pierwszy krok w tym kierunku, ale nie wiesz, co dalej?

Usługę Strategia adopcji chmury kierujemy do wszystkich przedsiębiorców, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z technologiami cloud computing. Korzystają z niej również firmy, które przeniosły już wybrane usługi lub systemy, ale bez przeprowadzenia analizy procesu i wdrożenia systematycznego podejścia.

W ramach usługi pomożemy Ci stworzyć konkretny plan działania, wyznaczyć cele adopcji chmury w Twojej firmie, sprecyzować najważniejsze metryki i wskaźniki KPI oraz wybrać projekty, od których możesz zacząć.

Co zyskasz?

W ramach usługi przeanalizujemy technologie w Twojej firmie i zidentyfikujemy rozwiązania, dla których migracja do chmury przyniesie wymierne korzyści (nie tylko finansowe). Następnie doradzimy, który dostawca chmury (AWS, Azure, GCP, Alibaba, czy inni) i jakie usługi najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Otrzymasz od nas również wstępny projekt architektury środowiska chmurowego i wysokopoziomowy plan wejścia, a także harmonogram wdrożenia rozwiązań. Przygotujemy również, szacunkowy koszt przejścia do chmury w Twoim przypadku i pokażemy obszary optymalizacji. Jest to usługa najczęściej wybierana przez naszych klientów.

Dlaczego warto?

  • Realne przyspieszenie wdrożenia technologii chmurowych.
  • Eliminacja ryzyka nieudanych wdrożeń.
  • Gwarancja sprawdzonej praktyki
  • Doświadczony zespół ekspertów wdrażających technologie cloud computing w biznesie od wielu lat.
  • Produkt doradczy dopasowany do potrzeb Twojej organizacji i Twojego zespołu

Realizacje

Naszym umiejętnościom i wiedzy zaufało już wiele przedsiębiorstw, przeczytaj więcej o tym jak firmy skorzystały na współpracy z nami.

Dołącz do listy mailingowej!

Dołącz do naszego newslettera

Staramy się wysyłać tylko wartościowe informacje, np. co miesiąc dostaniesz spis najważniejszych nowości z chmur Azure, AWS i GCP, z krótkimi opisami i linkami.