Strona Główna / Usługi / Migracja do chmury

Migracja do chmury

Stworzenie strategii migracji do chmury, wybranie aplikacji gotowych do przeniesienia i wreszcie wdrożenie opracowanego planu działania.

Michał Furmankiewicz

Head of Consulting

Jak możemy Ci pomóc?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszego rozwiązania, napisz do nas. Michał z zespołem chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.

Skontaktuj się

Dla kogo?

Wiesz, jak działa chmura, ale nie masz pewności, że Twój zespół ma w 100% wystarczającą wiedzę i doświadczenie, żeby samodzielnie przeprowadzić migrację.

W takim wypadku warto rozważyć skorzystanie z naszej usługi Migracja do chmury. Pomożemy Ci stworzyć strategię migracji do chmury, wybrać aplikacje gotowe do przeniesienia i wreszcie wdrożyć opracowany plan działania. Dodatkowo otrzymasz kompleksowe wsparcie od zespołu naszych ekspertów, którzy podpowiedzą Ci, jak zadbać o bezpieczeństwo w chmurze i zmniejszyć koszty wdrożenia.

Co zyskasz?

Migracja do chmury wiąże się z różnymi scenariuszami i każdy projekt należy traktować indywidualnie. Być może w Twojej firmie sprawdzi się proste podejście lift and shift, czyli przesunięcie infrastruktury z serwerów fizycznych na chmurowe, albo przeniesienie aplikacji na inne usługi dostawcy chmury. Może konieczne będzie całkowite przepisanie aplikacji. Oferujemy naszą pomoc we wszystkich tych przypadkach. Z naszą usługą zyskujesz:

Decydując się na współpracę z naszym zespołem, powierzasz opiekę nad migracją swojej infrastruktury najlepszym specjalistom od chmury w Polsce. Tym samym otrzymujesz gwarancję, że cały proces zostanie zaplanowany i przeprowadzony w optymalny sposób dla Twojej firmy.

Dlaczego warto?

  • Bezpośrednia opieka jednego z naszych specjalistów, który dołączy do Twojego zespołu na czas projektu.
  • Całościowe wsparcie naszych ekspertów (architekt, programiści, administratorzy).
  • Dostęp do wszechstronnej wiedzy popartej doświadczeniem we wdrożeniach dla największych przedsiębiorstw w kraju.
  • Usługa dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb.

Realizacje

Naszym umiejętnościom i wiedzy zaufało już wiele przedsiębiorstw, przeczytaj więcej o tym jak firmy skorzystały na współpracy z nami.

Dołącz do listy mailingowej!

Dołącz do naszego newslettera

Staramy się wysyłać tylko wartościowe informacje, np. co miesiąc dostaniesz spis najważniejszych nowości z chmur Azure, AWS i GCP, z krótkimi opisami i linkami.