Strona Główna / Usługi / CI/CD w chmurze

CI/CD w chmurze

Dokonujemy przeglądu rozwiązań Continous Integration i Continous Development i pomagamy je wdrożyć, by przyspieszyć pracę Twoim programistom oraz ułatwić zarządzanie zespołem.

Michał Furmankiewicz

Head of Consulting

Jak możemy Ci pomóc?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszego rozwiązania, napisz do nas. Michał z zespołem chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.

Skontaktuj się

Dla kogo?

Dla firm, które chcą skrócić time-to-market przy wytwarzaniu oprogramowania lub potrzebują sprawdzonych narzędzi do monitorowania projektów.

Chmura oferuje wiele praktycznych narzędzi, które mogą pomóc Twojej organizacji w optymalizacji procesów Continuous Integration i Continuous Development. W naszym programie CI/CD w chmurze dokonujemy przeglądu rozwiązań, które pomogą przyspieszyć i ułatwić pracę Twoich programistów oraz ułatwią zarządzanie zespołem DevOps.

Co zyskasz?

W ramach usługi przeanalizujemy procesy IT obowiązujące w Twoim przedsiębiorstwie. Następnie dobierzemy i wdrożymy katalog rozwiązań i technologii, które usprawnią pracę Twoich programistów. Pomożemy Ci także zmienić architekturę istniejących aplikacji, między innymi wdrażając rozwiązania oparte na kontenerach, tak aby maksymalnie wykorzystać potencjał działu IT i zoptymalizować eksploatację infrastruktury w Twojej firmie.

Dlaczego warto?

  • Wdrożenie nowoczesnych, niezawodnych rozwiązań CI/CD.
  • Większa wydajność pracy Twojego zespołu programistycznego.
  • Zwiększenie rentowności infrastruktury IT poprzez jej optymalne wykorzystanie.
  • Ułatwiony nadzór nad projektami i monitoring aplikacji.

Realizacje

Naszym umiejętnościom i wiedzy zaufało już wiele przedsiębiorstw, przeczytaj więcej o tym jak firmy skorzystały na współpracy z nami.

Dołącz do listy mailingowej!

Dołącz do naszego newslettera

Staramy się wysyłać tylko wartościowe informacje, np. co miesiąc dostaniesz spis najważniejszych nowości z chmur Azure, AWS i GCP, z krótkimi opisami i linkami.