ZOSTAŃ EKSPERTEM CHMURY PUBLICZNEJ!

Weź udział w naszych szkoleniach. Zrób NAJWAŻNIEJSZY krok w rozwoju swojej kariery IT!

FIRMY, KTÓRE WYSŁAŁ SWOICH EKSPERTÓW NA NASZE SZKOLENIA!


Najlepsi polscy trenerzy

Warsztaty i szkolenia Chmurowisko prowadzone są przez najlepszych specjalistów z Polski, którzy na co dzień pracują przy międzynarodowych projektach. Ta wiedza jest nieosiągalna nigdzie indziej.

Najlepsi Polscy Trenerzy

Dbamy o Twój sukces!

Odniesiesz korzyści od razu po wyjściu ze szkolenia! TONY praktycznej wiedzy przygotowanej z myślą o Tobie i Twojej firmie.

Dbamy o Twój sukces

Najwyższa jakość

Nasze treningi ewoluują tak często jak zmienia się chmura. Uczestnictwo na szkoleniu umożliwi Ci zdobycie AKTUALNEJ wiedzy, a nie starych wpisów ze starych materiałów. W chmurze 6 miesięcy to wieczność.

Najlepsza jakość

Microsoft Azure - Droga Architekta! Najbardziej Praktyczny Trening na Świecie!  

13-14.06.2018 r. - Warszawa

  • 2-dniowy trening, 100% praktyki, podczas którego zrozumiesz czym jest Microsoft Azure i co ciekawego możesz zbudować wykorzystując 80+ usług dostępnych w Azure!
  • Zbudujesz system składający się z 15+ usług (dodatkowo poznasz wiele innych). Nie wiesz co to Azure AppService, Azue Functions, Azure Cognitive Services? Jesteś w dobrym miejscu. 
  • Dodatkowe moduły dotyczące płatności, umowy, dobrych praktyk i bezpieczeństwo dadzą Ci MOC i SIŁĘ, aby zmieniać świat.

Microsoft Azure for Developers! Zostań najlepszym programistą chmury!

wrzesień 2018 r. - Warszawa

Zapraszamy na nasze szkolenie Developerskie!

  • W 2 dni praktycznych warsztatów przyswoisz podstawowe umiejętności tworzenia oprogramowania z wykorzystaniem Azure SDK oraz wielu usług chmurowych.
  • Zbudujemy system serverless do transmisji danych i Big Data.
  • Poznamy usługi kognitywne, które wykorzystamy do stworzenia systemu zabezpieczeń biometrycznych. 


Klienci o naszych szkoleniach


"Genialne dla ludzi mających mało czasu i chcących zrozumieć chmurę. Twarda wiedza wsparta przez doświadczenie i przyjemną formę. Oszczędziło mi tygodnie na czytaniu i eksperymentowaniu."

- Marcin Nowak, Członek Zarządu Decerto 

"Dzięki szkoleniu dla programistów z chmury publicznej AWS byliśmy w stanie szybciej i łatwiej uruchomić pierwszy serwis internetowy."

- Kamil Brzeziński, CTO Edipresse

"Przekazana wiedza techniczna pozwoliła nam lepiej poznać dostępne możliwości i skonfigurować chmurę pod nasze potrzeby."

- Patryk Szudrowicz, Team Leader Allegro


Szukasz treningów dla Twojej firmy? Napisz na [email protected]

Marcin Knieć