Chmurowisko


ZOSTAŃ EKSPERTEM CHMURY PUBLICZNEJ!

Pomóż sobie i swojej firmie wykorzystywać chmurę publiczną!

Najlepsi Polscy Trenerzy

Warsztaty i szkolenia Chmurowisko prowadzone są przez najlepszych specjalistów z Polski, którzy często pracują przy międzynarodowych projektach. Ta wiedza jest nieosiągalna nigdzie indziej.

Dbamy O Twój Sukces

Nasze szkolenia zaprojektowane są w ten sposób, aby pozwolić Ci odnieść sukces od razu po wyjściu ze szkolenia. TONY praktycznej wiedzy przygotowanych z myślą o Tobie i Twojej firmie, gdzie zastosujesz swoją wiedzę.

Najwyższa Jakość

Nasze treningi ewoluują tak często jak zmienia się chmura. Uczestnictwo na szkoleniu umożliwia Ci zdobycie AKTUALNEJ wiedzy, a nie starych wpisów ze starych materiałów. W chmurze 6 miesięcy to wieczność.


Lista Szkoleń Firmy Chmurowisko

AWS vs. Azure vs. Google Cloud

1- dniowy warsztat, podczas którego zrozumiesz co w swojej ofercie ma Amazon Web Services, Microsoft Azure i Google Cloud Platform. Nauczysz się jakie usługi ma każdy z dostawców, czym się różnią, jak można z nich skorzystać, które są lepsze, a które gorsze. Nauczysz się też, jakie sztuczki stosują dostawcy w umowach, które akceptujesz korzystając z chmury. Nauczysz się jak wygląda kwestia SLA oraz bezpieczeństwa w chmurze. Wszystko przeplatane dobrymi praktykami i przykładami z naszego wspaniałego, polskiego rynku!

AWS - From Zero To Hero

1-dniowy trening, podczas którego zrozumiesz czym jest Amazon Web Services i co ciekawego możesz zbudować wykorzystując 80+ usług dostępnych w AWS. TAK 90+! Podczas szkolenia zbudujemy system składający się z 15+ usług oraz poznasz wiele innych. Nie wiez coto Amazon LEX, AWS IoT lub AWS Lambda? Jesteś w dobrym miejscu. MUSISZ posiadać tą wiedzę. Dodatkowe moduły dotyczące płatności, umowy, dobrych praktyk i bezpieczeństwo dadzą Ci MOC i SIŁĘ, aby zmieniać świat.

Microsoft Azure - From Zero To Hero

1-dniowy trening, podczas którego zrozumiesz czym jest Microsoft Azure i jakie możliwości drzemią w chmurze od Microsoft. Podczas szkolenia poznamy historię Microsoft Azure i zbudujemy system składający się z ponad 15 usług. Poznamy też pozostałe usługi (z listy ponad 70 usług), takie jak Azure Media Services, Azure Logic Apps, czy też Azure Functions. Ta wiedza pozwoli Ci zrozumieć chmurę Microsoft Azure. Obiecujemy dziesiątki zapalonych żarówek nad Twoją głową. 

Zostań Finansowym Ekspertem

1-dniowy trening, inne niż wszystkie. PIENIĄDZE, PIENIĄDZE, PIENIĄDZE. Podczas tego treningu zrozumiesz jak działa płatność w chmurze, jakie są różnice, jak płacić dużo, jak płacić mało, jak policzyć koszt chmury, jak wyliczyć TCO, jak porównać TCO z obecnym projektem, gdzie szukać oszczędności. ALE CZAD. Skupimy się na chmurach Amazon Web Services, Microsoft Azure i Google Cloud Platform. Dostarczę Ci też narzędzi, abyś w przyszłości, mógł przejść przez proces sam.


AWS Dla Ekspertów Azure

Budujesz rozwiązania w Microsoft Azure? Chcesz wejść w świat AWS, ale nie wiesz jak? Jesteś w idealnym miejscu. Na szkoleniu dowiesz się czym jest Azure. Przeniosę Twoje umiejętności ze świata Azure Storage, DocumentDB i Azure Resource Manager do świata AWS S3, DynamoDB i CloudFormation. 1-dzień dla ekspertów Azure, którzy chcą poznać Amazon Web Service.


Azure Dla Ekspertów AWS

Znasz AWS? Twoja firma korzysta z chmury Amazon? Planujesz przenieść tą wiedzę na chmurę Microsoft Azure? Jesteś w dobrym miejscu. W ciągu jednego dnia poznasz czym różni się architektura Azure, czy występują tam Availability Zones, jak skonstruowany jest storage, czy Azure ma odpowiednik dla CloudFormation, RDS i Redshift. Ten jeden dzień da Ci wiedzę, aby bezpieczenie zacząć budować rozwiązania na Microsoft Azure.


AWS 4 Developers

2 dni w towarzystwie uznanego w świecie Software Engineer, który pracuje w AWS już od 5 lat. Podczas szkolenie (z dużą ilością warsztatów) nauczysz się, czym jest AWS, jak pisać swoje aplikacje wykorzystując takie usługi jak EC2, S3, RDS, DynamoDB, Kinesis, Redshift, API Gateway, czy Lambda. Idealne miejsce, aby ruszyć z tworzeniem aplikacji już dziś.

Co Klienci mówią o naszych szkoleniach.


"Genialne dla ludzi mających mało czasu i chcących zrozumieć chmurę. Twarda wiedza wsparta przez doświadczenie i przyjemną formę. Oszczędziło mi tygodnie na czytaniu i eksperymentowaniu."

- Marcin Nowak, Członek Zarządu Decerto 

"Dzięki szkoleniu dla programistów z chmury publicznej AWS byliśmy w stanie szybciej i łatwiej uruchomić pierwszy serwis internetowy."

- Kamil Brzeziński - CTO Edipresse

"Przekazana wiedza techniczna pozwoliła nam lepiej poznać dostępne możliwości i skonfigurować chmurę pod nasze potrzeby."

- Patryk Szudrowicz - Team Leader Allegro


Nie czekaj. Ilość szkoleń w miesiącu jest ograniczona.

KTÓRE SZKOLENIE CIĘ INTERESUJE?

Napisz, które szkolenie jest dla Ciebie najlepsze w okienku poniżej.

This checkout form is currently disabled.

Please contact the site owner to ensure the account is connected and the page is secure.