Chmurowisko


ZOSTAŃ EKSPERTEM CHMURY PUBLICZNEJ!

Pomóż sobie i swojej firmie wykorzystywać chmurę publiczną!

Najlepsi Polscy Trenerzy

Warsztaty i szkolenia Chmurowisko prowadzone są przez najlepszych specjalistów z Polski, którzy często pracują przy międzynarodowych projektach. Ta wiedza jest nieosiągalna nigdzie indziej.

Dbamy O Twój Sukces

Nasze szkolenia zaprojektowane są w ten sposób, aby pozwolić Ci odnieść sukces od razu po wyśjciu ze szkolenia. TONY praktycznej wiedzy przygotowanych z myślą o Tobie i Twojej firmie, gdzie zastosujesz swoją wiedzę.

Najwyższa Jakość

Nasze treningi ewoluują tak często jak zmienia się chmura. Uczestnictwo na szkoleniu umożliwia Ci zdobycie AKTUALNEJ wiedzy, a nie starych wpisów ze starych materiałów. W chmurze 6 miesięcy to wieczność.


Lista Szkoleń Firmy Chmurowisko

Wszystko o Chmurze Publicznej

1- dniowy warsztat, podczas którego zrozumiesz co w swojej ofercie ma Amazon Web Services, Microsoft Azure i Google Cloud Platform. Nauczysz się jakie usługi ma każdy z dostawców, czym się różnią, jak można z nich skorzystać, które są lepsze, a które gorsze. Nauczysz się też, jakie sztuczki stosują dostawcy w umowach, które akceptujesz korzystając z chmury. Nauczysz się jak wygląda kwestia SLA oraz bezpieczeństwa w chmurze. Wszystko przeplatane dobrymi praktykami i przykładami z naszego wspaniałego, polskiego rynku!

Amazon Web Services - Podstawy

1-dniowy trening, podczas którego zrozumiesz czym jest Amazon Web Services i co ciekawego możesz zbudować wykorzysując 80+ usług dostępnych w AWS. TAK 90+! Podczas szkolenia zbudujemy system składający się z 15+ usług oraz poznasz wiele innych. Nie słyszałeś o Amazon LEX, AWS IoT lub AWS Lambda. Jesteś w dobrym miejscu. MUSISZ posiadać tą wiedzę. Dodatkowe moduły dotyczące płatności, umowy, dobrych praktyk i bezpieczeństwo dadzą Ci MOC i SIŁĘ, aby zmieniać świat.

Microsoft Azure - Podstawy

1-dniowy trening, podczas którego zrozumisz czym jest Microsoft Azure i jakie możliwości drzemią w chmurze od Microsoft. Podczas szkolenia poznamy historię Microsoft Azure i zbudujemy system składający się z ponad 15 usług. Poznamy też pozostałe usługi (z listy ponad 70 usług), takie jak Azure Media Services, Azure Logic Apps, czy też Azure Functions. Ta wiedza pozwoli Ci zrozumieć chmurę Microsoft Azure. Obiecujemy dziesiątki zapalonych żarówek nad Twoją głową. 

Zostań Finansowym Ekspertem

1-dniowy trening, inne niż wszystkie. PIENIĄDZE, PIENIĄDZE, PIENIĄDZE. Podczas tego treningu zrozumiesz jak działa płatność w chmurze, jakie są różnice, jak płacić dużo, jak płacić mało, jak policzyć koszt chmury, jak wyliczyć TCO, jak porównać TCO z obecnym projektem, gdzie szukać oszczędności. ALE CZAD. Skupimy się na chmurach Amazon Web Services, Microsoft Azure i Google Cloud Platform. Dostarczę Ci też narzędzi, abyś w przyszłości, mógł przejść przez proces sam.

Co Klienci mówią o naszych szkoleniach.


"Genialne dla ludzi mających mało czasu i chcących zrozumieć chmurę. Twarda wiedza wsparta przez doświadczenie i przyjemną formę. Oszczędziło mi tygodnie na czytaniu i eksperymentowaniu."

- Marcin Nowak, Członek Zarządu Decerto 

"Dzięki szkoleniu dla programistów z chmury publicznej AWS byliśmy w stanie szybciej i łatwiej uruchomić pierwszy serwis internetowy."

- Kamil Brzeziński - CTO Edipresse

"Przekazana wiedza techniczna pozwoliła nam lepiej poznać dostępne możliwości i skonfigurować chmurę pod nasze potrzeby."

- Patryk Szudrowicz - Team Leader Allegro


Nie czekaj. Ilość szkoleń w miesiąu jest ograniczona.

KTÓRE SZKOLENIE CIĘ INTERESUJE?

 

Napisz, które szkolenie jest dla Ciebie najlepsze w okienku poniżej.