Strona Główna / Realizacje / Polskie Radio

Polskie Radio

Polskie Radio to krajowa stacja radiowa. Celem firmy jest tworzenie i rozpowszechnianie ogólnokrajowych i regionalnych programów radiowych, w tym dostarczanie rozrywki, jak również udostępnianie dóbr kultury i sztuki.

Hackathon i consulting
1

Problem

Dotychczas firma korzystała z wielu rozwiązań pudełkowych opartych na przestarzałej technologii. Brak zaawansowanego, zsynchronizowanego systemu wyszukiwania treści multimedialnych znacznie obniżał możliwości wzrostu i efektywnego działania całej usługi.

2

Co zrobiliśmy?

Wspólnie z klientem zaprojektowaliśmy rozwiązanie w modelu hybrydowym, który przy użyciu danych z lokalnych baz dostarcza indeks w usłudze Azure Search i umożliwia bezpieczne wykonywanie zapytań przez inne lokalne systemy operacyjne.

3

Rezultat

Złożony system wyszukiwania artykułów i różnych materiałów tekstowych archiwum Polskiego Radia umożliwił wydajną pracę firmy, powiększenie bazy klientów i większą elastyczność w dostarczaniu wiadomości.

Efektywność i Bezpieczeństwo
Michał Furmankiewicz

Michał Furmankiewicz

Head of Consulting

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszego rozwiązania, napisz do nas. Michał z zespołem chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.Zobacz również

Dołącz do listy mailingowej!

Dołącz do naszego newslettera

Staramy się wysyłać tylko wartościowe informacje, np. co miesiąc dostaniesz spis najważniejszych nowości z chmur Azure, AWS i GCP, z krótkimi opisami i linkami.