Strona Główna / Realizacje / Media Expert

Media Expert

To dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów elektro-maszynowych, obecnych na polskim rynku od ponad 15 lat. Jest jedną z największych marek w branży elektronicznej, AGD i multimedialnej w Polsce.

Warsztaty
1

Problem

Firma borykała się z długimi procesami przygotowywania raportów przez co nie była w stanie efektywnie wykorzystywać i monetyzować swoich danych. Szukała rozwiązania, które pomoże w operacjach Bussiness Inteligence, jednocześnie da wsparcie w zakresie automatyzacji infrastruktury chmurowej dla obliczeń Big Data.

2

Co zrobiliśmy?

Przeprowadziliśmy warsztaty, na których dokonaliśmy migracji aktualnego rozwiązania klienta z wykorzystaniem Azure Data Factory oraz PowerBI. Następnie pomogliśmy zbudować mechanizmy automatyzacji, które pozwalały na prowizjonowanie maszyn wirtualnych z kartami graficznymi zgodnie z harmonogramem i na żądanie

3

Rezultat

Czas tworzenie raportów i analizy danych został znacznie skrócony dzięki wdrożonym usługom PowerBI i MS Azure. Został wdrożony mechanizm do zarządzania cyklem życia maszyn wirtualnych z kartami graficznymi oraz część mechanizmów raportujących została przeniesiona do PowerBI co znacznie obniżyło koszt systemu i zwiększyło wydajność obliczeń.

Wydajność Koszt
Michał Furmankiewicz

Michał Furmankiewicz

Head of Consulting

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszego rozwiązania, napisz do nas. Michał z zespołem chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.Zobacz również

Dołącz do listy mailingowej!

Dołącz do naszego newslettera

Staramy się wysyłać tylko wartościowe informacje, np. co miesiąc dostaniesz spis najważniejszych nowości z chmur Azure, AWS i GCP, z krótkimi opisami i linkami.