Strona Główna / Realizacje / DPD

DPD

Jedna z wiodących międzynarodowych firm kurierskich. Poprzez ciągłe doskonalenie swoich usług firma dąży do zapewnienia większej szybkości, wygody i prostoty w dostarczaniu przesyłek ekspresowych i paczek. Jest częścią DPD Group.

Consulting
1

Problem

Firma postawiła na mocne wykorzystanie chmury. Natrafiła jednak na problem związany z zarządzaniem zasobami, bezpieczeństwem, połączeniami sieciowymi w modelu hybrydowym oraz zarządzaniem dostępem i monitoringiem kosztów.

2

Co zrobiliśmy?

Wraz z klientem stworzyliśmy standardy korzystania z MS Azure oraz polityki i architekturę na poziomie Azure Govermance. Dzięki naszym pracom, klient był w stanie w prosty sposób zarządzać swoimi wszystkimi zasobami chmurowymi, monitorować ich koszta, przeprowadzać audyty bezpieczeństwa i kosztów oraz budować środowiska produkcyjne, testowe i developerskie z zachowaniem odpowiednich polityk.

3

Rezultat

Dzięki powstałemu dokumentowi Enterprise Cloud Environment(ECE) klient nie tylko sprecyzował wszelkiego rodzaju standardy i kwestie związane z zarządzaniem MS Azure w modelu Enterprise Agreement, ale także wzmocnił bezpieczeństwo zarządzania sieciami i obniżył koszty monitoringu.

Bezpieczeństwo Koszty
Michał Furmankiewicz

Michał Furmankiewicz

Head of Consulting

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszego rozwiązania, napisz do nas. Michał z zespołem chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.Zobacz również

Dołącz do listy mailingowej!

Dołącz do naszego newslettera

Staramy się wysyłać tylko wartościowe informacje, np. co miesiąc dostaniesz spis najważniejszych nowości z chmur Azure, AWS i GCP, z krótkimi opisami i linkami.