Amazon Web Services

Skorzystaj z innowacji Amazon Web Services.

Amazon Web Service to największy dostawca rozwiązań chmury publicznej. Jeśli szukasz dobrej dawki informacji na temat tej platformy to jesteś w dobrym miejscu.

Amazon Web Services to jeden z najważniejszych dostawców rozwiązań chmury publicznej na świecie. Chmura AWS oferuje szerokie spektrum rozwiązań w modelu “as a Service” umożliwiając budowanie niezawodnych, skalowalnych i jednocześnie bezpiecznych aplikacji w atrakcyjnym modelu płatności “pay as you go”. Oferując swoje usługi już od 2006 roku, AWS stał się światowym liderem rozwiązań Infrastructure as a Service, a także jednym z najczęściej wybieranych dostawców usług w modelach PaaS, SaaS i innych.

AWS oferuje swoje usługi w kilkunastu regionach na całym świecie, a liczba ta zwiększa się każdego roku. Dzięki temu może pomagać rozwijać tradycyjny oraz cyfrowy biznes małym i średnim firmom, dużym korporacjom o międzynarodowym zasięgu czy też początkującym startup’om o globalnych aspiracjach.

Posiadając obecnie ponad 1 milion klientów z różnych sektorów gospodarki, z uwzględnieniem portfolio dobrze znanych marek jak Netflix, Capital One czy Airbnb, AWS jest największym dostawcą usług chmury publicznej na świecie.

W Chmurowisku specjalizujemy się w efektywnym wykorzystaniu potencjału tkwiącego w chmurze AWS. Wysoko wykwalifikowany zespół konsultantów AWS czeka na każde zgłoszenie od klientów pragnących przenieść swój biznes na jeszcze wyższy poziom.

Poniżej zestaw najlepszych wpisów które pomogą Ci lepiej poznać AWS:

Usługi Amazon Web Services w 4 Słowach… lub mniej!

Gdzie Szukać Wiedzy o Amazon Web Services

Za Co Płacimy w Amazon Web Services

8 Kroków Do Wdrożenia Aplikacji W Amazon Web Services

AWS Ogłosił 30 Nowych Usług (czyli jak być na bieżąco i czy warto)

10 Powodów, Dla Których Powinieneś Mieć Certyfikat Amazon Web Services

 

Jeśli wciąż mało to Tutaj znajdziesz wszystkie wpisy związane z chmurą AWS.

W wolnym czasie zapraszamy Cię również na nasz kanał YouTube, gdzie znajduje się masa ciekawych nagrań jak np. AWS VPC Peering – Mega ficzer, który MUSISZ poznać!

 

Jeśli masz więcej pytań zachęcamy do kontaktem z szefem działu AWS – Łukaszem Doroszem – [email protected]