Strona Główna / Kariera

Senior Azure Cloud Architect

Poszukujemy zdolnego Architekta Chmurowego, który wesprze dynamicznie rosnący dział doradczy w Chmurowisku.

Dzięki Tobie będziemy czuli się spokojni, że chmurowe projekty dla naszych Klientów zostaną dostarczone z efektem WOW i satysfakcją po obu stronach.

Obowiązki:

  •  Projektowanie i budowa aplikacji chmurowych
  • Analiza wymagań, przygotowywanie założeń do PoC
  • Analiza i projektowanie procesu migracji środowisk klienta do Chmury,
  • Wsparcie projektów migracyjnych do chmury Azure
  • Uczestnictwo w transferze wiedzy dla Klientów (warsztaty, prezentacje)

Nasze oczekiwania:

Odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Bardzo dobra znajomość Azure (wiedza o innej chmurze – GCP, AWS mile widziana)
  • Doświadczenie z technologiami Microsoft / .NET / C# (możesz być również programistą aspirującym do roli architekta, to będzie bardzo duża zaleta)
  • Dobra znajomość praktyczna minimum 3 z poniższych rozwiązań:
    • Azure Kubernetes Service
    • Service Fabric
    • Cosmos DB
    • Azure IoT Hub
    • Azure App Services
    • HDInsight
    • Serverless (Azure Functions, Logic Apps, Event Grid)
    • Service Bus/Event Hub
    • Azure Storage
    • Azure Active Directory
  • Znajomość architektur MS Azure takich jak (min 2): Lambda Architecture, Real-Time Data Processing, Containerization, Web Applications, IoT Solutions, Big Data (Analytics)
  • Szybkość adaptowania się w nowym środowisku, chęć do nauki oraz otwartość
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole
  • Język angielski na poziomie minimum komunikatywnym pozwalającym na współpracę z innymi, czytanie i tworzenie dokumentacji

Oferujemy:

  • Elastyczną i bardzo atrakcyjną formę zatrudnienia
  • Nieograniczone możliwości rozwoju w dynamicznie rosnącej organizacji
  • Realny wpływ na sukces naszej firmy w Polsce i za granicą
  • Możliwość realizacji innowacyjnych projektów multi-cloud w obszarze nowoczesnych technologii
  • Pozytywną atmosferę popartą wieloma uśmiechniętymi twarzami
  • Unikalną kulturę firmy
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej Rodziny
  • Inne – jeśli jest coś, co może Cię skłonić do pracy u nas, daj znać!

Brzmi interesująco? W takim razie wysyłaj szybko swoje CV na adres [email protected]!

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Chmurowisko sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Teligi 5/8 zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane do innych naszych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

„Zgadzam się na przetwarzanie przez Chmurowisko sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Teligi 5/8 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych  i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

informuję, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Chmurowisko Sp. z o.o. z siedzibą  w Warszawie 02-777 przy ul. Leonida Teligi 5/8, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla M.St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000701449, NIP: 9512448458. Może się Pan/Pani z nami kontaktować telefonicznie: +48 536 539 855 lub mailowo: [email protected]
  2. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.
  3. Podstawą przetwarzania Pana/Pani danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a RODO – dobrowolnie wyrażona zgoda.
  4. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w zakresie: Dane identyfikacyjne, dane adresowe, dane o wykształceniu, stażu pracy, uprawnieniach zawodowych.
  5. Dostęp do podanych danych osobowych mogą mieć podmioty, z którymi Administrator zawarł umowę na świadczenie usług zgodnie z art. 28 RODO oraz podmioty uprawnione do dostępu do danych na podstawie przepisów prawa.
  6. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych.
  7. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez okres realizacji celu tj. przez okres przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji lub do momentu odwołania zgody.
  8. Ma Pan/Pani prawo do:
    1. żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania;
    2. wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych;
    3. przenoszenia swoich danych osobowych;
    4. odwołania wyrażonej zgody;
    5. wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w przypadku niepodania danych osobowych nie będzie możliwa realizacja procesu rekrutacyjnego.
  10. Pana/Pani dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Dołącz do listy mailingowej!