Strona Główna / Blog

Maciej Został Chmuromaniakiem

Michał Jaworski

Michał Jaworski

CEO w Chmurowisko.pl. Swoje doświadczenie w branży IT zdobywał w takich firmach jak Citibank, Aviva, AXA Direct a ostatnio EcoVadis, gdzie zarządzał zespołami w obszarach Infrastructure, Cloud, Security oraz Data Management. Michał jest silnie zaangażowany w propagowanie powszechnego wykorzystania usług Public Cloud.

Kim jest?

Maciej to programistyczny freak z nieszablonowym podejściem do wytwarzania oprogramowania. Skupiony na potrzebach klienta, ich kompleksowym rozwiązaniu oraz szybkim wdrożeniu w życie. Stale odkrywa innowacyjne rozwiązania, które pomagają mu wznieść produkty klientów na kolejny poziom. Usługi chmurowe wykorzystuje komercyjnie od 2017 roku. Od razu zauważył, że jest to idealne narzędzie, które będzie wspierało go w błyskawicznym dostarczaniu wartości. Swoją chmurową przygodę rozpoczął standardowo od Azure, by później „oddać swe serce” Google Cloud Platform.  Maciej to wulkan energii. Męczy go lenistwo. Uwielbia odpoczywać spacerując kilometrami i eksplorując nieznane.

Jego rola?

Software Engineer, czyli wsparcie zespołu i Klientów Chmurowiska w automatyzacji wdrożeń i trzymaniu pieczy nad jakością kodu.

Masz pomysł na współpracę? Zaproś Maćka na LinkedIn do grona kontaktów i napisz!

Witaj na pokładzie! ☁️

Dołącz do listy mailingowej!

Dołącz do naszego newslettera

Staramy się wysyłać tylko wartościowe informacje, np. co miesiąc dostaniesz spis najważniejszych nowości z chmur Azure, AWS i GCP, z krótkimi opisami i linkami.