Strona Główna / Blog

Maciej Wolańczyk nowym COO w Szkole Chmury

Damian Mazurek

Damian Mazurek

CTO w Chmurowisko. Jestem architektem pracującym z .NET, Node.JS i Microsoft Azure. Specjalizuję się w budowaniu globalnie rozproszonych aplikacji oraz rozwiazań IoT. W Chmurowisku odpowiadam za projekty związane z tworzeniem rozwiązań dla naszych klientów z wykorzystaniem rozwiązań PaaS oraz FaaS. Skontaktuj się z nim pisząc na ten adres.

Kim jest?

Maciej, a dla większości po prostu „Maciek” to cloudowy geek od urodzenia. W IT, komputerach i internetach od najmłodszych lat. Konsultant i wdrożeniowiec w Chmurowisku – głównie zajmuje się aspektami migracji infrastruktury, rozwiązaniami „Desktop as a Service” oraz tworzeniem rozwiązań sieciowych w chmurze. Po za godzinami pracy aktywny gracz piłki nożnej, co prawdopodobnie potwierdza tylko naszą teorię, że jego energia i szybkość w działaniu „nie wzięły się znikąd”. Ukończył studia na wydziale Informatyki o specjalizacji systemy i infrastruktura i od paru lat w kosmicznym tempie rozwija swoje skrzydła z Chmurowiskiem. Oddany Azure’owi, na tyle, że nawet próby przejścia na AWS nie zmieniły jego przekonań. Zna wszystkie szkolenia w Szkole Chmury od podszewki. W community Chmurowiska wsławił się tym, że zawsze chętnie rozmawia i doradza każdemu w kwestii zmiany swojej ścieżki zawodowej. I właśnie dlatego, stał się naturalnym kandydatem do objęcia nowej roli – COO w Szkole Chmury.

Jego NOWA rola?

Chief Operating Officer, czyli (teraz już oficjalnie ;) ) zarządzanie, rozwijanie i wznoszenie na wyższy poziom Szkoły Chmury należy do zakresu obowiązków Maćka. Oprócz tego nadal będzie podpowiadał, doradzał i kierował na najlepsze z możliwych ścieżki zawodowe.

Bezpośredni kontakt do Maćka: [email protected]

Gratulujemy! ☁️

Dołącz do listy mailingowej!

Dołącz do naszego newslettera

Staramy się wysyłać tylko wartościowe informacje, np. co miesiąc dostaniesz spis najważniejszych nowości z chmur Azure, AWS i GCP, z krótkimi opisami i linkami.