Strona Główna / Blog

Łukasz Został Chmuromaniakiem

Damian Mazurek

Damian Mazurek

CTO w Chmurowisko. Jestem architektem pracującym z .NET, Node.JS i Microsoft Azure. Specjalizuję się w budowaniu globalnie rozproszonych aplikacji oraz rozwiazań IoT. W Chmurowisku odpowiadam za projekty związane z tworzeniem rozwiązań dla naszych klientów z wykorzystaniem rozwiązań PaaS oraz FaaS. Skontaktuj się z nim pisząc na ten adres.

Kim jest?

Łukasz dołączył do nas w lipcu i od pierwszego dnia zakasał rękawy biorąc się do pracy. W swoim długoletnim doświadczeniu we współpracy z klientami biznesowymi głównym obszarem jego działań były projekty chmurowe. Pomagał stawiać pierwsze kroki w chmurze jak i wspierał klientów w optymalizacji już istniejących projektów. Wiele lat uczestniczył w programie P-seller zorganizowanym przez Microsoft , który skupiał wyselekcjonowanych specjalistów z obszaru rozwiązań chmurowych Microsoft. Współpracował z wieloma klientami – od mikro przedsiębiorstw po największe podmioty na Polskim rynku.

Jego rola?

Account Manager/ Business Development, czyli wsparcie klientów biznesowych w planowaniu i wdrażaniu projektów chmurowych zgodnie z celami biznesowymi przedsiębiorstw. Opracowywanie ofert i harmonogramów prac adresujących problemy i wyzwania klientów.

Witaj na pokładzie! ☁️

Dołącz do listy mailingowej!

Dołącz do naszego newslettera

Staramy się wysyłać tylko wartościowe informacje, np. co miesiąc dostaniesz spis najważniejszych nowości z chmur Azure, AWS i GCP, z krótkimi opisami i linkami.