Strona Główna / Blog

Łukasz Dorosz został Chmuromaniakiem

Mirek Burnejko

Mirek Burnejko

Rozmawiam w języku Amazon Web Services, Microsoft Azure i Google Cloud Platform. Skontaktuj się z nim pisząc na ten adres.

Panie i Panowie, chciałbym skorzystać z tej możliwości i powitać w zespole Chmurowisko Łukasza Dorosza. Łukasz dołącza do zespołu jako „Director of AWS Architecture”.

Łukasz będzie odpowiadał za wszystkie projekty AWS dotyczące wdrożeń, konsultacji, migracji, audytów i szkoleń, które realizujemy. Łukasz też dostał trudne zadanie zbudowania swojego zespołu. Łukasz będzie też nas wspierał w projektach dookoła AWS – Igrzyska Chmury, Szkoła Chmury, Chmurowisko TV.

Łukasz jest jedną z tych osób, na których nigdy się nie zawiodłem. Pod presją czasu działa dokładnie i zachowując strategiczne i analityczne myślenie. Uważam siebie za ułożoną osobę, ale sposób ułożenia procesowego i minimalizmu Łukasza jest czymś, do czego sam dążę.

Łukasz budował swoje doświadczenie w Generali (Network Architect), Integrated Solutions (Presales Engineer), Atos Polska (Cloud Evangelist, CEE) i Transition Technologies – Managed Services (Cloud Evangelist & Lead).

Dodatkowo warto wspomnieć, że Łukasz posiada masę certyfikatów branżowych, które potwierdzają jego doświadczenie w usługach Amazon Web Services.

  • AWS Certified Solutions Architect – Professional !!!
  • AWS Certified Solutions Architect – Associate
  • AWS Certified SysOps Administrator – Associate
  • AWS Certified Developer – Associate

I co ważne, zawsze dowozi! Zawsze!

Jeżeli znajdziesz chwilę, proszę wyślij mu wirtualną piątke przez LinkedIN.

Łukasz witaj w zespole!

To najbardziej pożądana umiejętność na rynku w 2020 roku!

Jak zostać Azure Data Engineer? WEBINAR

Dołącz do listy mailingowej!

Dołącz do naszego newslettera

Staramy się wysyłać tylko wartościowe informacje, np. co miesiąc dostaniesz spis najważniejszych nowości z chmur Azure, AWS i GCP, z krótkimi opisami i linkami.