Strona Główna / Blog

Krzysztof Został Chmuromaniakiem

Michał Jaworski

Michał Jaworski

CEO w Chmurowisko.pl. Swoje doświadczenie w branży IT zdobywał w takich firmach jak Citibank, Aviva, AXA Direct a ostatnio EcoVadis, gdzie zarządzał zespołami w obszarach Infrastructure, Cloud, Security oraz Data Management. Michał jest silnie zaangażowany w propagowanie powszechnego wykorzystania usług Public Cloud.

Kim jest?

Krzysztof to uśmiechnięty BI Developer z pasją do danych i technologii. Dotychczas zajmował się tworzeniem raportów w Microsoft Power BI, pracował z PBI w wersji embedded. Przygotowanie danych oraz ich przepływ do raportów to jego „chleb powszedni”. W poprzednich projektach miał okazję budować DWH i tworzyć kostki Olapowe tj. w Analysis Services (tabular).
Zainteresowania Krzyśka można więc łatwo przewidzieć – technologia ;)… a dokładniej nowinki technologiczne (laptopy, karty graficzne, procesory,telefony, itd) oraz gry komputerowe. Do tego kiedy nadarzy się okazja możecie śmiało zagrać z nim w planszówki.

Jego rola?

BI Developer, czyli praca z danymi – tworzenie raportów w PBI i kostek w tabularze, przygotowanie danych do raportów i ich przepływ.
Czyli dane, dane i jeszcze raz raporty! ;)

Witaj na pokładzie! ☁️

Dołącz do listy mailingowej!

Dołącz do naszego newslettera

Staramy się wysyłać tylko wartościowe informacje, np. co miesiąc dostaniesz spis najważniejszych nowości z chmur Azure, AWS i GCP, z krótkimi opisami i linkami.