Strona Główna / Kariera

Kariera w Chmurowisko

Zatrudniamy najlepszych specjalistów na polskim rynku z wieloletnim doświadczeniem w pracy z różnymi chmurami.

Kogo szukamy?

Szukamy osób, które pomogą nam budować naszą misję.

Wspólnie pragniemy tworzyć lepszy świat dla naszych klientów, współpracowników i dla Ciebie. Czy odważysz się rozpocząć z nami nową przygodę?

Chmurowisko działa na trzech głównych polach, są to: Consulting, Szkolenia i rozwój produktu opartego o AI – AISAACa. Wszyscy członkowie naszego zespołu zaangażowani są w każdy z tych obszarów. Wiedzą, którą zdobywamy, pomagając naszym klientom w realizacji ich projektów, wdrażając nowe technologie i doświadczając niecodziennych sytuacji, dzielimy się ze światem poprzez szkolenia oraz media takie jak YouTube, blog i portale społecznościowe.

Co oferujemy?

Elastyczne godziny pracy

Nasi klienci są dla nas wyjątkowo ważni i pracujemy z nimi często i chętnie. Gdy prowadzimy projekt u klienta, wymagamy od siebie punktualności i przebywania w miejscu, w którym jesteśmy potrzebni. Poza tymi sytuacjami kierujemy się zasadą pełnej swobody. Niektórzy wolą pracować od godz. 8.00 do 16.00, ale jeśli Tobie bardziej odpowiadają godziny np. od 11.00 do 15.00 i w tym czasie wykonasz wszystkie swoje zadania, tym lepiej dla Ciebie.

Możliwość pracy zdalnej

Wszyscy w naszym zespole mogą pracować zdalnie. Mamy możliwość spędzania czasu w biurze, w Warszawie, gdzie poznajemy się, planujemy strategię, budujemy przyszłość naszej firmy. Każdy z nas jednak czasem odczuwa potrzebę, aby popracować z dowolnego miejsca na ziemi. U nas masz taką możliwość. Będziesz mógł pracować, skąd chcesz, jednak w początkowej fazie budowania naszej firmy potrzebuję Cię w biurze.

Nieograniczony wymiar urlopu

Każdy z naszych pracowników musi wziąć 26 dni urlopu w roku. A co jeśli potrzebujesz 36 dni? Porozmawiaj ze swoim liderem i na pewno znajdziecie rozwiązanie! Długość urlopu wypoczynkowego to kwestia bardzo indywidualna.

Szkolenia i rozwój osobisty

Członkowie naszego zespołu chcą i muszą rozwijać się szybciej niż większość pracowników innych branż. Zapewnimy Ci ogrom materiałów szkoleniowych, abyś mógł doskonalić swoje umiejętności techniczne i kompetencje miękkie. Pluralsight, CloudGuru, CloudAcademy, konta testowe, konferencje, szkolenia – to tylko część tego, co mamy Ci do zaoferowania. Ale… pamiętaj, że u nas obowiązuje zasada „podaj dalej”. Każdy dzieli się zdobytą wiedzą z pracownikami i innymi osobami, które jej potrzebują. Reguła ta obowiązuje wszystkich!

Pakiet medyczny dla Ciebie i Twoich najbliższych

Wyznajemy zasadę, że w zdrowym ciele zdrowy duch. Chmurowisko zatrudnia najlepszych specjalistów w Polsce z wysokim poczuciem własnej wartości, a sprawne ciało jest integralną częścią zrównoważonego rozwoju. Wierzymy również, że zdrowie najbliższych jest równie ważną częścią naszego samopoczucia, dlatego możesz mieć pewność, że u nas czeka na Ciebie i Twoją najbliższą rodzinę, fachowa opieka medyczna.

Dołącz do listy mailingowej!

Dołącz do naszego newslettera

Staramy się wysyłać tylko wartościowe informacje, np. co miesiąc dostaniesz spis najważniejszych nowości z chmur Azure, AWS i GCP, z krótkimi opisami i linkami.