Strona Główna / Blog

Joanna Została Chmuromaniaczką

Michał Jaworski

Michał Jaworski

CEO w Chmurowisko.pl. Swoje doświadczenie w branży IT zdobywał w takich firmach jak Citibank, Aviva, AXA Direct a ostatnio EcoVadis, gdzie zarządzał zespołami w obszarach Infrastructure, Cloud, Security oraz Data Management. Michał jest silnie zaangażowany w propagowanie powszechnego wykorzystania usług Public Cloud.

Kim jest?

Joanna sama o sobie mówi, że jest koderką pełną piersią, fangir Microsoftu z iPadem w ręku i kociarą. W branży IT od wielu lat zawsze w okolicach C# oraz technologii Microsoft. Maruda i czarnowidz, zwolenniczka Defensive Coding, SOLID, uczenia poprzez mentoring, samorozwoju i kultury DevOps. Community lover, wspierająca Gruba.IT i współorganizująca Śląską Grupę Microsoft. Blogger, video content creator, speaker. Próbkę zainteresowań i przemyśleń Joanny znajdziecie na jej blogu www.programistkaikot.pl

Jej rola?

.NET Developer, czyli wszystko co związane z projektowaniem i wdrażaniem aplikacji, programów i systemów oraz poszukiwaniami najlepszej z możliwych „dróg” i rozwiązań. Rozwój, rozwój i jeszcze raz rozwój.

Witaj na pokładzie! ☁️

Dołącz do listy mailingowej!

Dołącz do naszego newslettera

Staramy się wysyłać tylko wartościowe informacje, np. co miesiąc dostaniesz spis najważniejszych nowości z chmur Azure, AWS i GCP, z krótkimi opisami i linkami.