Poznaj Wszystkie Usługi
 Microsoft Azure.
ZAMYKAMY DOSTĘP 31.01.2019 (20:00)
countdown
00Hours00Minutes00Seconds
OTO JAK ZACZĘLIŚMY W CHMUROWISKU
Zacząłem budować Chmurowisko w 2013 roku, kiedy chmura nie była jeszcze popularna w Polsce. Z czasem jednak wszystko się zmieniło...

Chmura publiczna zaczęła wchodzić do polskich firm, zmieniając ich sposób działania, a ja byłem jednym z najczęściej wybieranych konsultantów chmury publicznej.

Z czasem dołączyłem do firmy Microsoft, jako Cloud Solutions Architect, zajmujący się chmurą Microsoft Azure i pomagający największym firmom w Polsce i na świecie używać usług Azure.

Z czasem postanowiłem jednak wrócić do pracy na własny rachunek i razem z Damianem Mazurkiem założyliśmy spółkę Chmurowisko, która specjalizuje się we wdrożeniach i migracjach do chmury publicznej Microsoft Azure i Amazon Web Services.
  •  Ja i Damian - początki Chmurowisko sp. z o.o.
  •  Pracowaliśmy głównie z ABB, Agora i DPD.
  •  Od początku stawialiśmy na dzielenie się wiedzą.
  •  Uczyliśmy specjalistów jak używać 100+ usług w Microsoft Azure.
  •  Widzieliśmy wiele razy efekt WOW... "ooo usługa Event Hubs... szukaliśmy tego".
  •  Zaczęliśmy razem ramię-w-ramię z naszymi klientami budować rozwiązania w chmurze
Zespół zaczął się powiększać i w tej chwili zatrudniamy w sumie 10 osób, z czego większość specjalizuje się w Microsoft Azure i pracujemy z takimi firmami jak: wspomniane ABB, Agora, DPD oraz Polskie Radio, Media Expert, Postdata, PZU i dziesiątkami innych.

Wszystko jednak zaczyna się na znajomości usług Microsoft Azure. W chwili, gdy poznamy olbrzymią moc, którą niesie za sobą Azure, wszystko się zmienia. Kariery szybciej się rozwijają, firmy szybciej stają się innowacyjne i świat staje się lepszym miejscem.
WŁAŚNIE DLATEGO MAMY COŚ DLA CIEBIE
12-tygodniowy kurs, który nauczy Cię używać ponad 108 usług Microsoft Azure!
TYDZIEŃ 1:
W tym tygodniu dowiesz się o strukturze kursu oraz jak wynieść z niego jak najwięcej. Poznasz też swoich 4 instruktorów.
TYDZIEŃ 2:
W tygodniu 2 poznamy wszystkie usługi Compute i Containers, wliczając w to Azure Container Instances, Azure Functions i Azure Service Fabric.
TYDZIEŃ 3:
Tydzień 3 to usługi Networking. Poznasz aż 9 usług i nauczysz się ich używać. Ten tydzień da Ci dużo wartości, bo sieci są ciągle ważne!
TYDZIEŃ 4:
Tydzień 4 to usługi Storage i Databases. Czy wiesz, że w Azure są usługi baz danych MySQL i PostgreSQL. Poznasz je wszystkie.
TYDZIEŃ 5:
W tym tygodniu poznasz usługi Web i Mobile. Nauczysz się używać takie kolosy jak Azure App Service oraz Azure Search.
TYDZIEŃ 6:
Ten tydzień będzie chwilą oddechu. Poznamy kilka usług z kategorii DevOps, takie jak Azure DevTest Labs i Azure DevOps Projects.
TYDZIEŃ 7:
To duży tydzień, ale jakże ważny. Poznasz usługi analityczne i IoT, takie jak Azure IoT Hub, Azure TimeSeries Insights, czy Azure Data Factory.
TYDZIEŃ 8:
To najdłuższy tydzień w naszym programie. Poznasz ponad 30 usług kognitywnych (A.I. as a Services), takich jak Computer Vision.
TYDZIEŃ 9:
Tu poznamy usługę Azure Media Services oraz usługi zarządzania i wspierające zarządzanie, takie jak Azure Automation.
TYDZIEŃ 10:
Tydzień 10 to czas na rozwiązania migracyjne i integracyjne. Nauczymy się używać np. Azure Database Migration Service oraz Azure Logic Apps.
TYDZIEŃ 11:
Przedostatni, ale jaki ważny. Ten tydzień to nauka usług bezpieczeństwa i zarządzania użytkownikami. Będzie to czas Azure Active Directory i nie tylko.
TYDZIEŃ 12:
W tym tygodniu podsumujemy nasz program oraz pokażemy Ci, co robić dalej, aby jeszcze mocniej rozwijać swoje umiejętności!
PRZYKŁADOWE LEKCJE
OTO CO DOSTANIESZ W TYM PROGRAMIE!
  •  3-Miesięczny Microsoft Azure - Zrozum Wszystkie Usługi - Wartość 997 PLN
  •  Dostęp do Instruktorów w Grupie Studentów i Absolwentów - Wartość 750 PLN
  •  Dożywotni Dostęp Do Kursu Oraz Aktualizacji Materiałów - Wartość 500 PLN
  •  Tylko teraz zmniejszamy cenę z 2247 PLN do 497 PLN !!!
DLACZEGO TEN PROGRAM JEST TAKI DOBRY?
Z kursem Microsoft Azure - Poznaj WSZYSTKIE Usługi:

- Nauczysz się wszystkich usług w 3 miesiące
- Zrobisz to pod okiem instruktorów
- Poznasz innych studentów
- Dostaniesz co tydzień nową pracę domową
- Będziesz widzieć postęp swojej pracy
- Otrzymasz dostęp do aktualizacji kursu
Bez kursu Microsoft Azure - Poznaj WSZYSTKIE Usługi:

- Będziesz szukać informacji bez końca
- Nie będziesz mieć instruktorów
- Będziesz sam jak palec
- Na 95% ominiesz wiele ważnych usług
- Poświęcisz 4x więcej czasu na naukę
- Ominą Cię aktualizacje usług Azure
OPINIE UCZESTNIKÓW
To nasz drugi kurs Microsoft Azure na platformie Szkoła Chmury. Poprosiliśmy uczestników, którzy ukończyli pierwszy kurs Azure o opinie. Oto one.
SATYSFAKCJA GWARANTOWANA
POKOCHAJ KURS LUB ZWRACAMY PIENIĄDZE

Przygotowałem materiały tak, aby dały 10x więcej wartości niż oczekujesz. Jeżeli z jakichś powodów kurs jednak nie będzie dla Ciebie odpowiedni, to wystarczy, że napiszesz na adres [email protected] i zwrócimy Ci 100% Twojej wpłaty.

Naszym celem jest danie Ci jak najwięcej wartości i pokazanie Ci, że ten kurs zmieni Twoje podejście do Azure o 180 stopni.
CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA
PYTANIE: Czy ten program nauczy mnie używać Microsoft Azure?
ODPOWIEDŹ: TAK! TAK! TAK! To najlepsze miejsce do zdobycia wiedzy o Microsoft Azure. Skupiamy się tutaj na bardzo ważnej wiedzy. Wiedzy praktycznej o WSZYSTKICH usługach Microsoft Azure. Mając w swoim portfolio te narzędzia, będziesz w stanie budować genialne aplikacje, pomagać firmom migrować do chmury oraz rozwiązywać nowe problemy.


PYTANIE: Kiedy mogę dołączyć do kursu?
ODPOWIEDŹ: W dowolnym momencie. 


PYTANIE: Kiedy rozpoczyna się kurs i jak długo trwa?
ODPOWIEDŹ: Kurs rozpoczyna się wtedy, gdy wykupisz do niego dostęp. Trwa 12 tygodni. Każdego tygodnia dostarczam Ci nagrania video i prace domowe do zrobienia. Otrzymujesz dożywotni (a raczej tak długo, jak Szkoła Chmury będzie istnieć) dostęp do tego programu. Nagrania będą aktualizowane, a Ty będziesz mieć ciągle dostęp do nowych wersji.


PYTANIE: Co jeśli nie jestem zadowolony z kursu?
ODPOWIEDŹ: Jeżeli uznasz, że kurs nie jest dla Ciebie, to otrzymasz zwrot pieniędzy. Możesz zgłosić się o zwrot lub zrezygnować z niego. Masz na to 30 dni od daty zakupu. Po prostu napisz na [email protected], a zwrócimy Ci 100% pieniędzy.


PYTANIE: Jakich narzędzi potrzebuję, aby wynieść z kursu jak najwięcej?
ODPOWIEDŹ: Kurs możesz przerobić w dowolnym miejscu. Wystarczy dostęp do Internetu. Idealny będzie dostęp do Microsoft Azure. Jeżeli nie masz takiego dostępu, to pokażemy Ci już w tygodniu 1 jak go uzyskać.


PYTANIE: Czy dostanę cały kurs od razu?
ODPOWIEDŹ: TAK. Cześć lekcji powstaje jednak na bieżąco, więc będziemy Cię informować o nowych lekcjach i nagraniach.


PYTANIE: Potrzebuję ładną i polską fakturę. Czy ją dostanę?
ODPOWIEDŹ: Tak. System jest zintegrowany z platformą do płatności i z usługą iFirma, która wyśle Ci na maila fakturę po zakupie kursu.


PYTANIE: Co jeżeli mam z czymś problem lub coś jest niejasne?
ODPOWIEDŹ: Napisz na adres email: [email protected]
Claim Your Amazing Product Below:
Step 1: Contact
Step 2: Shipping Address
Shipping:
Step 3: Payment Information
Item
Price
$0.00
Credit Card Number:
CVC Code:
Expiry Month:
Expiry Year:

ONE TIME OFFER ($37): You're not just buying Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. In condimentum aliquam arcu, ut pharetra nunc feugiat in. Nam tempor dui non mi mollis vulputate. Donec fermentum arcu ac mauris placerat, quis mattis mi porttitor. Nulla condimentum felis lacus, eu viverra dui congue a.

Copyright © 2018-2019 - Chmurowisko sp. z o.o.