Poznaj Wszystkie Usługi
 Amazon Web Services.
countdown
00Hours00Minutes00Seconds
ZAMYKAMY DOSTĘP 31.01.2019 (20:00)
OTO JAK ZACZĘLIŚMY W CHMUROWISKU
Zacząłem budować Chmurowisko w 2013 roku, kiedy chmura nie była jeszcze popularna w Polsce. Z czasem jednak wszystko się zmieniło...

Chmura publiczna zaczęła wchodzić na do polskich firm, zmieniając ich sposób działania, a ja byłem jednym z najczęściej wybieranych konsultantów chmury publicznej.

W roku 2013 razem z kolegą zbudowałem portal INeedThis. Nie jest już dostępny, ale jak poszukasz dobrze, to znajdziesz ślady tego portalu na Pinterest i w innych zakamarkach Internetu. 

Portal uruchomiliśmy na AWS (korzystając z takich usług jak EC2, S3, Route53, czy CloudFront). Magiczne czasy. Odkryliśmy jak łatwo budować jest rozwiązania w AWS, gdy poznamy usługi.

Lata mijały i rozwijałem swoje kompetencje oraz pracowałem przy masie ciekawych projektów AWS w Polsce, Niemczech, USA, a nawet Brazylii. 

Kilka lat do przodu i chmura zaczęła przyjmować się w naszym wspaniałym kraju.Razem z Damianem Mazurkiem założyliśmy spółkę Chmurowisko, która specjalizuje się we wdrożeniach i migracjach do chmury publicznej Microsoft Azure i Amazon Web Services. 
  •  Ja i Damian - początki Chmurowisko sp. z o.o.
  •  Pracowaliśmy głównie z ABB, Agora i DPD.
  •  Od początku stawialiśmy na dzielenie się wiedzą.
  •  Uczyliśmy specjalistów jak używać 100+ usług w AWS.
  •  Widzieliśmy wiele razy efekt WOW... "ooo usługa Route 53... szukaliśmy tego".
  •  Zaczęliśmy razem ramię-w-ramię z naszymi klientami budować rozwiązania w chmurze
Do naszego zespołu dołączyło kilka niesamowitych architektów, m.in. Łukasz Dorosz i Przemek Malak, którzy realizuję wiele ciekawych projektów dla naszych klientów w Polsce i Europie. W tej chwili zatrudniamy w sumie 10 osób, z czego połowa specjalizuje się w AWS i pracujemy z takimi firmami jak: wspomniane ABB, Agora, DPD oraz Polskie Radio, Media Expert, Postdata, PZU i dziesiątkami innych.

Wszystko jednak zaczyna się na znajomości usług AWS. W chwili, gdy poznamy olbrzymią moc, którą niesie za sobą AWS, wszystko się zmienia. Kariery szybciej się rozwijają, firmy szybciej stają się innowacyjne i świat staje się lepszym miejscem.
WŁAŚNIE DLATEGO MAMY COŚ DLA CIEBIE
12-tygodniowy kurs, który nauczy Cię używać ponad 108 usług Amazon Web Services!
TYDZIEŃ 1:
W tym tygodniu dowiesz się o strukturze kursu oraz jak wynieść z niego jak najwięcej. Poznasz też swoich 3 instruktorów.
TYDZIEŃ 2:
W tygodniu 2 poznamy wszystkie usługi Compute i Containers, wliczając w to AWS EC2, AWS Lambda, AWS Batch, czy też AWS ECR.
TYDZIEŃ 3:
Tydzień 3 to usługi Networking i Content Delivery. Poznasz 6 usług i nauczysz się ich używać. Nauczysz się używać AWS VPC, AWS Route54 i AWS CloudFront.
TYDZIEŃ 4:
Tydzień 4 to usługi Storage i Databases. Poznasz tu ogrom usług wliczając w to np. bazę grafową AWS Neptune lub hurtownie danych Redshift.
TYDZIEŃ 5:
W tym tygodniu zanurzymy się w świat bezpieczeństwa. Poznamy najważniejszą usługę w AWS - AWS IAM oraz wiele innych, np. AWS Inspector.
TYDZIEŃ 6:
To gigantyczny tydzień. Masa narzędzi dla programistów. Od Cloud9, przez CodeStar, aż po AWS Device Farm i AWS GameLift.
TYDZIEŃ 7:
W tym tygodniu skupimy się na narzędziach do migrowania danych i zarządzania AWS. Będzie więc Server Migration Service oraz AWS Config.
TYDZIEŃ 8:
To jeden z ciekawszych tygodni w całym kursie. Przejdziemy przez usługi A.I. as a Service oraz dodatkowo poznamy usługę Amazon Sumerian.
TYDZIEŃ 9:
W tym tygodniu poznamy aplikacje wspierające biznes. Poznamy usługę Alexa for Business oraz Amazon Chime i Amazon Connect.
TYDZIEŃ 10:
Ten tydzień to w 100% usługi do pracy z video. Zapoznamy się z najnowszymi usługami do pracy z video, takimi jak Amazon Elemental MediaLive.
TYDZIEŃ 11:
Na koniec mamy dla Ciebie tydzień o roziązaniach IoT i analityce. Poznamy tony usług takich jak: Amazon Kinesis oraz AWS IoT Analytics.
TYDZIEŃ 12:
W tym tygodniu podsumujemy nasz program oraz pokażemy Ci, co robić dalej, aby jeszcze mocniej rozwijać swoje umiejętności!
OTO CO DOSTANIESZ W TYM PROGRAMIE!
  •  3-Miesięczny Amazon Web Services - Zrozum Wszystkie Usługi - Wartość 997 PLN
  •  Dostęp do Instruktorów w Grupie Studentów i Absolwentów - Wartość 750 PLN
  •  Dożywotni Dostęp Do Kursu Oraz Aktualizacji Materiałów - Wartość 500 PLN
  •  Tylko teraz zmniejszamy cenę z 2247 PLN do 497 PLN !!!
DLACZEGO TEN PROGRAM JEST TAKI DOBRY?
Z kursem AWS - Poznaj WSZYSTKIE Usługi:

- Nauczysz się wszystkich usług w 3 miesiące
- Zrobisz to pod okiem instruktorów
- Poznasz innych studentów
- Dostaniesz co tydzień nową pracę domową
- Będziesz widzieć postęp swojej pracy
- Otrzymasz dostęp do aktualizacji kursu
Bez kursu AWS - Poznaj WSZYSTKIE Usługi:

- Będziesz szukać informacji bez końca
- Nie będziesz mieć instruktorów
- Będziesz sam jak palec
- Na 95% ominiesz wiele ważnych usług
- Poświęcisz 4x więcej czasu na naukę
- Ominą Cię aktualizacje usług AWS
OPINIE UCZESTNIKÓW
Referencje pochodzą z kursu AWS CSA oraz AWS Zrozum Wszystkie Usługi.
SATYSFAKCJA GWARANTOWANA
POKOCHAJ KURS LUB ZWRACAMY PIENIĄDZE

Przygotowałem materiały tak, aby dały 10x więcej wartości niż oczekujesz. Jeżeli z jakichś powodów kurs jednak nie będzie dla Ciebie odpowiedni, to wystarczy, że napiszesz na adres [email protected] i zwrócimy Ci 100% Twojej wpłaty.

Naszym celem jest danie Ci jak najwięcej wartości i pokazanie Ci, że ten kurs zmieni Twoje podejście do AWS o 180 stopni.
CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA
PYTANIE: Czy ten program nauczy mnie używać Amazon Web Services?
ODPOWIEDŹ: TAK! To najlepsze miejsce do zdobycia wiedzy o Amazon Web Services. Skupiamy się tutaj na bardzo ważnej wiedzy. Wiedzy praktycznej o WSZYSTKICH usługach AWS. Mając w swoim portfolio te narzędzia, będziesz w stanie budować genialne aplikacje, pomagać firmom migrować do chmury oraz rozwiązywać nowe problemy.


PYTANIE: Kiedy zaczyna się sprzedaż programu i kiedy się kończy?
ODPOWIEDŹ: Sprzedaż zaczyna się właśnie teraz.


PYTANIE: Kiedy rozpoczyna się kurs i jak długo trwa?
ODPOWIEDŹ: Kurs rozpoczyna się wtedy, gdy wykupisz do niego dostęp. Trwa 12 tygodni. Każdego tygodnia dostarczam Ci nagrania video i prace domowe do zrobienia. Otrzymujesz dożywotni (a raczej tak długo, jak Szkoła Chmury będzie istnieć) dostęp do tego programu. Nagrania będą aktualizowane, a Ty będziesz mieć ciągle dostęp do nowych wersji.


PYTANIE: Co jeśli nie jestem zadowolony z kursu?
ODPOWIEDŹ: Jeżeli uznasz, że kurs nie jest dla Ciebie, to otrzymasz zwrot pieniędzy. Możesz zgłosić się o zwrot lub zrezygnować z niego. Masz na to 30 dni od daty zakupu. Po prostu napisz na [email protected], a zwrócimy Ci 100% pieniędzy.


PYTANIE: Jakich narzędzi potrzebuję, aby wynieść z kursu jak najwięcej?
ODPOWIEDŹ: Kurs możesz przerobić w dowolnym miejscu. Wystarczy dostęp do Internetu. Idealny będzie dostęp do Amazon Web Services. Jeżeli nie masz takiego dostępu, to pokażemy Ci już w tygodniu 1 jak go uzyskać.


PYTANIE: Czy dostanę cały kurs od razu?
ODPOWIEDŹ: NIE. Program trwa 12 tygodni (to 3 miesiące). Będziemy małymi stopniami włączać Ci nowe lekcje i zadawać Ci małe prace domowe. Chcemy, aby ten kurs Cię nauczył, a nie tylko był kolejną ozdobą w wirtualnej bibliotece.


PYTANIE: Potrzebuję ładną i polską fakturę. Czy ją dostanę?
ODPOWIEDŹ: Tak. System jest zintegrowany z platformą do płatności i z usługą iFirma, która wyśle Ci na maila fakturę po zakupie kursu.


PYTANIE: Co jeżeli mam z czymś problem lub coś jest niejasne?
ODPOWIEDŹ: Napisz na adres email: [email protected]
Claim Your Amazing Product Below:
Step 1: Contact
Step 2: Shipping Address
Shipping:
Step 3: Payment Information
Item
Price
$0.00
Credit Card Number:
CVC Code:
Expiry Month:
Expiry Year:

ONE TIME OFFER ($37): You're not just buying Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. In condimentum aliquam arcu, ut pharetra nunc feugiat in. Nam tempor dui non mi mollis vulputate. Donec fermentum arcu ac mauris placerat, quis mattis mi porttitor. Nulla condimentum felis lacus, eu viverra dui congue a.

Copyright © 2018-2019 - Chmurowisko sp. z o.o.