Strona Główna / Blog

Anna Została Chmuromaniaczką

Michał Jaworski

Michał Jaworski

CEO w Chmurowisko.pl. Swoje doświadczenie w branży IT zdobywał w takich firmach jak Citibank, Aviva, AXA Direct a ostatnio EcoVadis, gdzie zarządzał zespołami w obszarach Infrastructure, Cloud, Security oraz Data Management. Michał jest silnie zaangażowany w propagowanie powszechnego wykorzystania usług Public Cloud.

Kim jest?

Ania jest studentką Uniwersytetu Warszawskiego, która z pasją i zaangażowaniem udzielała się w wielu projektach (m.in. Studencki Ambasador, czy Lider Uniwersytetu Warszawskiego Fundacji DKMS) Zawodowo związana ze sprzedażą i podnoszeniem standardów obsługi klienta w organizacjach. Posiada doświadczenie w branży usługowej, nieruchomościach oraz IT. Wśród wielu z jej umiejętności kluczowymi są: skuteczne pozyskiwanie klientów oraz efektywne zarządzanie zespołem. Pasjonatka Classic Car, miłośniczka gier planszowych oraz podróży małych i dużych

Jej rola?

Business Development Assistant, czyli wsparcie i rozwój działu sprzedaży we wszystkich aspektach. Od kontaktów z klientami, przez przygotowanie kwestii formalnych, aż po współpracę przy tworzeniu ofert. Słowem: kobieta do zadań specjalnych!

Witaj na pokładzie! ☁️

Dołącz do listy mailingowej!

Dołącz do naszego newslettera

Staramy się wysyłać tylko wartościowe informacje, np. co miesiąc dostaniesz spis najważniejszych nowości z chmur Azure, AWS i GCP, z krótkimi opisami i linkami.